Wpis z mikrobloga

#!$%@? mać, co ten #wykop i jego obsługa tagów... dlaczego to durne bydle pokazuje mi posty z tagu który mam na czarnej liście jeśli post miał także tag, który mam w obserwowanych? przecież to idiotyzm.

jeszcze ździerżyłem jak mi w tagu nsfw wrzucało hentaie i inne dziecinno-gowniano-pedofilsko-rysunkowe-z-odchyłem-na-psy-jakieś-dziwne obrazki, ale sorry, #teczowepaski nie ździerżę.

to już apka na telefon sobie mądrzej z tym radzi bo w takim przypadku pokazuje post z całą treścią w spojlerze, więc wiem co by tego gówna nie klikać i po problemie.

sobie już nawet człowiek oczu nacieszyć nie może pięknem różowych pasków bez obaw, że trafi na coś niesmacznego (w mojej ocenie, bo wiadomo - jeden lubi pomarańcze a drugi jak mu się sika do zlewu).
  • 8
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@l-_-l: a ja akurat lubię, jak mi się po "moim wykopie" przewija raz na jakis czas atrakcyjna w miarę niewiasta, to pozwala odsapnąć intelektualnie od ważkich problemów rozważanych pod innymi tagami
@l-_-l: no chyba będę musiał, choć przez to będę miał wewnętrzne poczucie, że omija mnie coś fajnego (choć z drugiej strony - dzięki temu ominę takie wtopy jak wymieniłem wcześniej). choć nadal nie rozumiem czemu akurat taki sposób wyświetlania przyjęli. ten mój (jak mam jakikolwiek tag na czarnej liście z danego posta to nie powinien mi się pojawiać) wydaje się rozsądniejszy.
@Darjo: przynajmniej teraz naprawili to, że się powiadomienie nie pokazuje jak pisze w tagu osoba, którą się ma na czarnolisto. Ale jak widać dalej jest filozofia, że whitelist jest silniejsza od blacklist.
@trampkowy: lol, nie czepiam ze sie pokazuje taki kontent, czepiam sie ze sie pokazuje sczarnolistowany kontent, nie po to go czarnolistowalem zeby sie przemykal