Wpis z mikrobloga

@KosmiczneKrzeslo: są różne hipotezy odnośnie nazwy Słowianie,
1. Słowianie (lud potrafiący mówić zrozumiałym językiem) (Niemcy - dla słowian niemi)
2. od słowa SLAVA

są jeszcze inne ale sam osobiście nie wieżę w nie ponieważ SŁOWIANIN SLAVIC w wszystkich słowiańskich krajach brzmi tak samo i nie ma nic wspólnego z naszym rodzimym niewolnikiem.

@Limonene: płakać? ja tylko screena zrobiłem tłumaczenia google nic tam nie zmieniałem
@sal3m: ale ja nie mam nic do porządnie pracujących Polaków za granicą (którzy często mają wyższe wykrztałcenia a wykonumą typowo fizyczne prace)
#!$%@? jest to ,że od lat nic się nie zmieniło np. mój młodszy brat który pisał w tym roku maturę wrócił wczoraj z plantacji szparagi w niemczech a najlepsze jest to ,że moja ciotka jeździła na dokładnie tą samą farmę jeszcze za RFN
@Heninger:
no cóż jako że google jest jak wiadomo produktem żydowsko-rosyjskim to nic dziwnego że tak tłumaczy.
Zauwazcie ze słowo "Słowianin" w ogóle nie ma tłumaczenia :D a słowo "słowia" to dla google -niewolnicy.
Co ciekawe nawet google zauwaza ze jesli traktujemy sie z wielkiej litery to nagle tłumaczenie się zmienia.