Wpis z mikrobloga

Skończyłem czytać serię "Masa o [...] polskiej mafii" Artura Górskiego. "O kobietach" chyba najbardziej ciekawe.
Ale pozostając w podobnej podobnej tematyce, po co sięgnąć teraz? "Gang" tego samego autora godny polecenia?

#ksiazki
  • 15
  • Odpowiedz
@mateusz-zp: jesteś w stanie porównać do Masy? czy nie czytałeś o pruszkowie?
Chętnie przeczytałbym coś bardziej barwnego. "Masę" przeczytałem z ciekawością ale spodziewałem się, że będzie grubiej.

@troniu: Gdzieś już słyszałem, pewnie przeczytam.
  • Odpowiedz
Masę przeczytałem wszystkie książki. Prawdziwy gangster to jest bardziej biografia niż spowiedź rzeka, ale przez to dla mnie bardziej wartościowe od Masy. Jest dużo fajnych smaczków i to w klimatach lepszych niż u masy typu: POJECHAŁEM NA MISS POLSKI I MI TYPIARA GAŁGANA #!$%@?ŁA AŻ ZASNĄŁEM, no ale klimat USA a nie PL. Obejrzyj sobie początek (kilkanaście minut) Kokainowych Kowbojów i zobacz czy cię temat zainteresuje. Jon Roberts (ten z wąsami) wypowiada
m.....p - Masę przeczytałem wszystkie książki. Prawdziwy gangster to jest bardziej bi...
  • Odpowiedz
@Powuyo: to jak kupisz czytnik to uderz ;]
Ja się do czytnika przymierzałem przez kilka lat aż znajomy mi pożyczył na 3 dni swój i jak tylko mu zwróciłem to w jeden dzień kupiłem swój własny. Nigdy więcej papierowych książek.
  • Odpowiedz