Wpis z mikrobloga

Graczem może być najlepszym (chociaż z formą w tym sezonie trafił idealnie na playoffs, bo w regular season to był "zwykły LeBron"), ale mistrzostwa wygrywa się drużynowo. Jeśli jakimś cudem James da mistrzostwo Cavs to śmiało mogą mu stawiać z miejsca pomnik przed halą.

#nba #koszykowka #sport
MuzG - Graczem może być najlepszym (chociaż z formą w tym sezonie trafił idealnie na ...
  • 8
  • Odpowiedz
@skull_pain: Nie mówię że nie, ale MVP to jednak Curry dostał zasłużenie, więc James miał w tym sezonie zasadniczym lekki "przestój" w tym swoim królowaniu na świecie. Oczywiście całokształtem kariery nawet nie ma co Stefana do LeBrona porównywać, zupełnie inna liga.
  • Odpowiedz
@MuzG: No ciekawe. Muszę powiedzieć, że trochę skreśliłem Cavs po kontuzji Kyrie ale sobie pomyślałem, że jeśli nie będzie gładkie 0-4 to będzie coś bo Brąk nie jest w stanie sam tego uciągnąć. W kolejnym meczy rzucił chyba ponad 40 pkt i stwierdziłem podobnie jak ty, że może jednak się uda i jeżeli wygra im to mistrzostwo to projekt pomnika powinien powstać na drugi dzień
  • Odpowiedz
@MuzG: Tak sobie właśnie myślałem jakby to było gdyby jednak Kyrie był zdolny do gry...

No bo niestety, ale to już kolejna ostatnia słaba kwarta i przede wszystkim słaba kwarta w wykonaniu reszty zespołu, w mniejszym stopniu LeBrona.

Poza tym no czy to Delly, czy to Smith, czy to Mozgov mają jakieś tam wyskoki, trochę lepsze momenty, ale jednak nikt nie gra na takim wysokim poziomie. Delladanova miał te świetne 2,3
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR: Otóż to, dlatego jak napisałem, jeśli jakimś cudem Cavs zrobią z tego 4-3 i mistrzostwo, to pomnik dla LeBrona z natychmiastowym przyjęciem do Basketball Hall of Fame.
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR: zgadzam się. Sorry, ale gdyby z Kliwlend (nie liczę kontuzjowanych Love'a i Irvinga) wyjąć jeszcze Lebrona to nie byliby oni drużyną nawet na pierwszą rundę Play-offów, a gdzie tam dopiero mówić o finałach.
Mimo że sam jestem od paru lat hejterem Lebrona to MEGA szacun za to co w tych finałach odwala. Jeśli w przyszłym sezonie Love zostanie i zdrowie będzie dopisywać to wtedy mogą myśleć nawet i o mistrzostwie
  • Odpowiedz
@MuzG: Czy LeBron gra znacznie lepiej w playoffs niż w sezonie? Zobacz skuteczność rzutów z gry, zobacz jak chybia łatwe rzuty, jak słabo trafia trójki. Może i gra trochę lepiej, bo zapewne po 12 latach gry już mu się nie chce przykładać na 100% do meczów w sezonie regularnym, ale wielkiej różnicy nie widzę. W statystykach ją widać, bo gra bez Irvinga i Love'a, dzięki czemu nabija statystyki.
  • Odpowiedz