Wpis z mikrobloga

#zbieramynabillboard

nie jestem grafikiem a wysilać się i tak w paincie nie będę, ale to nie o to tutaj chodzi. chciałem pokazać jak ja bym to widział. fajnie by było jakby ktoś zajmujący się #grafika zrobił wreszcie porządną wersję w orientacji horyzontalnej, coś jak w załączonym obrazku.

jeśli chodzi o hosting - nie znam się, ale czy to jest coś trudniejszego niż wybranie pierwszego lepszego z google, jak np. home.pl? a strona to chyba nic skomplikowanego, co wy tam chcieliście forum i coroczne spotkania urządzać? obrazek + wklejony tekst z wikipedii. #webdev ?

jeśli jakiś hajs jest to wystarczy rzucić jakąś drobną nagrodę za najlepszy projekt, chętni się znajdą, bo dużo do roboty tu nie ma.

takie trudne @Haseo? nie ma to jak oczekiwać wpłat na projekt, który stoi w miejscu i samemu nic nie robiąc na to narzekać.
m.....3 - #zbieramynabillboard

nie jestem grafikiem a wysilać się i tak w paincie ...

źródło: comment_5DZORR9R9jQZoFu1GwK1VZkB6K4dqOnE.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@HitmaNeK_: wikipedia mówi, że:

"Najpopularniejsze formaty nośników sieciowych (tj. standaryzowanych) stosowane w Polsce to:
-billboardy/freeboardy 12 m² o formacie 5,04x2,38 metra (tzw. format europejski, eurobillboard);
-billboardy/freeboardy 12 m² o formacie 4x3 metry;
-billboardy/freeboardy 18 m² o formacie 6x3 metry;
-billboardy/freeboardy 36 m² o formacie 12x3 metry;
-billboardy/freeboardy 48 m² o formacie 12x4 metry;
-citylighty 1,2x1,8 na wiatach przystanków miejskich;
-inne citylighty 1,2x1,8 – naścienne, wolnostojące, na latarniach;
-billboardy 6 m² (aktualnie
  • Odpowiedz
@misiek203: Odczep się od @Haseo. Coś wpłacił, a jego post był bardziej konstruktywny od twojego "niech ktoś". Może i ogólnie masz rację, ale wytykanie go tutaj palcem jest co najmniej nie w porządku.
  • Odpowiedz