Wpis z mikrobloga

@lupaczkokosow: aaa no to chyba, że tak ;)
inna sprawa, że u u mnie dość mały i prosty wzór i mocno spontaniczna decyzja- czekałam chyba niecały tydzień ;) (tzn. wzór od dawna wiedziałam jaki chcę na początek ale decyzję o zrobieniu podjęłam pod wpływem chwili ;))
@absinth:
u mnie było tak z brzuchem i karkiem. Przy karku od zamysłu do wykonania, nie minelo nawet 15min (burak stulecia)
Z brzuchem to faktycznie zastanawiałem się jakieś pól godziny;p a rękaw.. no cóz, od 4 czy nawet 5 lat mysle i wymyslec nie moge. Generalnie motyw wiem jaki chce, ale co i jak to ni chu chu. Kupilem przed chwila marker, poskladam sobie cos i bede rysowac na reku;p
@absinth:
nie nie, chce zrobic ogolny zarys, kilka wzorow, kilka motywow z gotowych prac, pozniej z calosci materiałow Maciek cos skleci:) Chce mu tylko pomoc, maxymalnie jak to mozliwe nakierowac na to czego oczekuje.

no 15min to faktycznie hardkor ;)


No czlowiek mlody to i glupi xD
Podjechalismy do znajomego do studia i tak sie czlowiek napatrzyl, ze az sam postanowil sobie zrobic;p

Z tego co teraz szukam po necie to
@lupaczkokosow: no faktycznie, opis studia i tatuażysty brzmi zachęcająco :P dodaj jeszcze, że dziarał agrafką i tuszem do pióra ;) a myślisz o coverze, czy wolisz zachować 'błąd młodości' na skórze?
@absinth:
nie no, sprzet mial dobry:P

myślisz o coverze, czy wolisz zachować 'błąd młodości' na skórze?


Czasem tak, ale tak kurcze z sentymentu powstrzymuje sie caly czas. Mimo, ze burak, to jest to moj pierwszy (zrobiony w studio i jako tako mimo wszystko wygladajacy) tatuaz. Druga sprawa, ze jest dosc wysoko i musialbym sobie szyje zrobic zeby go zakryc;p