Wpis z mikrobloga

  • 1
@snapp: Nie słyszałem żeby komuś się urwała, po otwarciu możesz w każdą stronę obrócić bo jest na kulce, więc raczej ciężko zepsuć. Zawsze możesz ładować kablem magnetycznym.
  • Odpowiedz
  • 0
@didi91: jakie argumenty?

@Meos: wlasnie m4 nie ma gniazda ładowania zasłoniętego, ale skoro mówisz ze nie ma problemu to jesli uznam ze m4 jest za duże to wymienię na z3compact
  • Odpowiedz
@snapp: Obydwa są fajnie, tyle że bierzesz pod uwagę wyższą średnią półkę i mniejszą wersję flagowca, więc wybór chyba oczywisty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chyba że rozmiar ma znaczenie
  • Odpowiedz
@snapp: Z3 compact ma trochę większą baterię i jako mniejsza wersja flagowca może mieć dłuższe wsparcie, ale to tylko gdybanie.
  • Odpowiedz
@TheLaw: no właśnie chyba bym wolał mniejszy telefon i tak, sprawa generalnie wygląda tak że zamówiłem w t-mobile m4 bo z3c nie było i dużo też zależy ile bym musiał dołożyć do tej z3c

@Meos: bateria to ważna sprawa, co do wyników w antutu też sporo więcej z3c
  • Odpowiedz
  • 1
@snapp: Bateria trzyma mi mniej więcej 2 dni przy ok 5h wyświetlacza. Antutu bym się nie kierował, Sony dobrze optymalizuje soft, więc obydwa telefony będą płynnie działać.
  • Odpowiedz
@Meos: dzięki za odpowiedź i za pomoc, ostatecznie zadecyduje jak przyjdzie mi ta m4. Orientujesz się mniej więcej ile mogą chcieć dopłaty do z3c?
  • Odpowiedz
@snapp: co do ładowania: Z3 compact ma zasłonięte USB ale na boku masz styk złącza magnetycznego, dzięki czemu nie trzeba otwierać zaślepki by ładować tel - kupuje się stację Sony DK-48 i tyle.

Ewentualnie jeśli chcesz przycebulić ( ͡° ͜ʖ ͡°) to kup sobie stację np. dla modelu z1 lub z2 (bo taniej) + osobno dokupujesz tylko plastikowy element, który styka się z telefonem żeby pasował
  • Odpowiedz
@Singularity00: też jestem bardziej z z3c, poczekam aż przyjdzie mi m4 aqua i zobaczymy na jakich warunkach uda mi się zrobić zamianę. W m4 jak dla mnie i tak za duży ekran
  • Odpowiedz
@snapp: nie lepiej kupić w normalnym sklepie a swoją sprzedać samemu na allegro czy gdzieś?
te nowe w komisach to właśnie są od ludzi, którzy sprzedają kupione u operatorów najczęściej
- wiem bo jak szukałem z3 to w komisach też mieli i właśnie tylko takie...też niby nowe ale to wygląda tak, że leżą często sporo czasu w komisie bez
żadnej plomby

tu masz sporo ofert http://www.ceneo.pl/;szukaj-xperia+z3+compact
  • Odpowiedz