Wpis z mikrobloga

@KurtGodel: bo to są klasyki i to, że tobie się nie podobają tego nie zmieni. Wystarczy przejrzeć opinie na ich temat. Wracając do mojego gustu to oceniam filmy na gorąco i pod wpływem impulsu. Chappie pomimo wielu błędów i uproszczeń fabularnych naprawdę mi się podobał, pochłonął mnie doszczętnie. Film ten jest z gatunku budzących skrajne emocje, co też coś oznacza.
  • Odpowiedz
@dzangyl:

bo to są klasyki

xDDDDDDD
Być może w pewnych kręgach klasyki, ale uważałbym na słowa, bo to zaczyna być powoli groteskowe z twojej strony. Do tego dla mnie nie są wartościowe opinie ludzi, którzy maja nikłe pojęcie o filmach i gustują w gównie. Wszystkie osoby, ktorych gust szanuje i wiem, że mogą powiedzieć o filmach coś więcej niżeli "podobało mi się/nie podobało mi się" uważają te wszystkie American Pie i
  • Odpowiedz
@Lim3: Podobał mi się. W moim odczuciu film jest w pewnym sensie dość realny, tzn. jest taki okres w życiu nastolatka w którym myśli tylko o seksie i przez to zachowuje się on dziwnie, głupio i tak dalej.

Oczywiście trudno powiedzieć że jest to kino ambitne, ale nie sądzę by produkcja ta przekraczała granicę dobrego smaku, jak to nastąpiło w wielu filmach o podobnej tematyce, których wysyp nastąpił właśnie po premierze
  • Odpowiedz
@dzangyl: na początku zaznaczyłem, ze nie potrafisz w żaden sposób podeprzeć swojej tezy, jakoby American Pie miałobyć "legendarnym klasykiem". Potem piszesz, że to "klasyk i tyle, nie ma co dyskutować". Masz racje, wartościowanie opinii na podstawie tego, kto jaką ma wiedzę i doświadczenie jest takie niemądre xD
Dobranoc, z Bogiem
  • Odpowiedz
@Lim3: Oho, głos filmowego wszechkomitetu wykopowego przemówił: my dorośli, wykształceni, poważni, dostojni ludzie uważamy, że komedie pokroju AP to gówno dla podludzi. Nie bawią nas tego typu rzeczy, co oznacza, że ludzie których to bawi nie znają się na prawdziwej sztuce.

MY #!$%@? JESTEŚMY POWAŻNI!!! NIE JESTEŚMY GIMABAMI I TO NAS NIE ŚMIESZY #!$%@? ROZUMIESZ???
  • Odpowiedz
@Lim3: Tylko zobacz kiedy wyszła pierwsza część, 1999r zestaw to z innymi filmami z tego okresu. Guess what.. nie było nic co by miało podobną formą co by było tak kontrowersyjne i dostępne dla szerokiej publiczności, była to całkowita nowość na rynku, która potem miała wiele naśladowców i ma po dziś dzień.
Jak chcesz ocenić starszy film to cofnij się latami do tych czasów i przez ten pryzmat oceniaj, tudzież wyciągnij
  • Odpowiedz