Wpis z mikrobloga

#!$%@? ale strażacy to ziomy są. Jaskółka zaczepiła się o jakiś sznurek przy rynnie obok mojego okna zadzwoniłem na straż zapytać się czy by przyjechali ją zdjąć po 10 minutach przyjechali podjechali tym podnośnikiem i ją odcięli i wypuścili no #!$%@? to są ziomeczki, a nie, policja by ją pewnie spałowała, albo mnie za zawracanie dupy xD
#strazpozarna #coolstory
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aerials: Nie, nie troll. Znasz jakiegoś strażaka poza Zakościelnym w serialu TVP1? 80% czasu tak jak powiedziałem, to nic nie robienie. O wiele częściej na służbie ginie policjant niż strażak, ale oczywiście CHWDP. Co prawda sam uważam że policja jest częściowo zdegenerowana ale nie róbcie ze strażaków półbogów za to że za dobre wynagrodzenie i przywileje robią to co do nich należy. Najlepszy dowód że mają bardzo dobrze? 10-20
  • Odpowiedz
@Aerials: Chciałbym poznać przebieg procesu myślowego który doprowadził Cię do zdania "Górnicy pewnie też powinni dostawać bochen suchego chleba zamiast pensji?" - ciężko dyskutować z takimi argumentami.
Co do tego wszystkiego mają górnicy gdzie specyfika zawodu jest całkowicie odmienna? Co więcej, uważam że strażacy mają w miare zbilansowane korzyści względem ryzyka, nie rozumiem po prostu wychwalania ich pod niebiosa.
  • Odpowiedz
nie rozumiem po prostu wychwalania ich pod niebiosa


@PrawdaWasWyzwoli: Widzę, że dużo wyciągasz z cudzych argumentów. XD Po prostu uważam, że strażak to zawód trochę inny od pani na kasie w spożywczym. Zawód wyższego ryzyka, rozumiesz.
  • Odpowiedz
@Aerials: Nie odnoszę się tylko do Twoich wypowiedzi, mój post był bezpośrednią odpowiedzią na cytat "#!$%@? ale strażacy to ziomy są." autora wpisu :) Też uważam że strażak to zawód inny od pani na kasie, ale też są lepsze profity, więc wszystko jest zbilansowane, ale to strażacy są w społeczeństwie uważani za nadludzi.

A zawodów ryzyka z niższą pensją jest mnóstwo.

Miłego dnia.
PrawdaWasWyzwoli - @Aerials: Nie odnoszę się tylko do Twoich wypowiedzi, mój post był...

źródło: comment_IBWTZn1u8GVKvxQWemIa3nWhAKFypHyv.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz