Wpis z mikrobloga

Tak powiem szczerze, że nie rozumiem tej aferki z jakimś typem co to jest opłacany przez #nowoczesnapl Zarzuty są takie że promuje petru i plusuje wpisy które są negatywne dla np Wiplera. Identycznie zawsze śmieszyły wpisy w znaleziskach o korwinie gdy jakiś przeciwnik napisał "ale przecież korwin się myli bo" (i tutaj link do artykułu, cytat, a nawet, i to był hit, cytat z samego korwina który 2 tygodnie temu mówił inaczej) MILJON MINISÓW a następny komentarz to #60grzawpis MILJON PLUSÓW

Wybaczcie wykopki z #polityka ale idąc waszą logiką (a konkretnie tych co w to wierzą) najbardziej opłacalnymi trollami są wyznawcy korwina. Którzy potrafili przepchnąć 38 znalezisk na główną w ciągu miesiąca ŹRÓDŁO No ale oczywiście ci co korwinizują to z pasji i wiary w krula, inni zwolennicy partii innej niż (wybierz w zależności od roku UPR, WiP, KNP,) to płatne trole.

No a oczywiście za wszystkim stoi #neuropa bo ktoś używa tego tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

P.S bardzo miło też obserwować dyskusję ciasteczkowców z korwinistami lub zwolennikami brauna. Bo czasami pojadą po sobie, ale w sumie to nie wiedzą czy mają wytaczać najmocniejsze działa bo okazę się że za 2 tygodnie będą musieli razem spamować wypok bo #stonoga dał 4 miliony na kampanię.

  • 5
  • Odpowiedz
@CreativePL: ja się śmieje jak nazywają mnie płatnym trollem PO bo zazwyczaj to pokazuje, że ktoś nie ma merytorycznych argumentów w dyskusji. (oczywiście login z losowych znaków jako oznaka bycia botem też już słysałem. 0x 4 life)

  • Odpowiedz