Wpis z mikrobloga

@Windmark: juz jest :D

ale widze juz blad :/ jak za mala tresc(za krotki wpis) no i za dluga tez :/ bede musial to poprawic ;/, to potem robi sie za male okienko musze to na sztywno przypisac, ale to jak wroce do domu :/
@rezoner: dzięki, tez to zauważyłem, ale nie chciało mi sie zmieniać, tak dla testów w ramach nauki, a chce stworzyć bloga mniej wiecej funkcjonalnego, bo robię to od zera, na razie tylko timymce do pomocy używam :)

@Volter: dzięki jeszcze bedą z tego strony :P
@rezoner: nie będę kłamał ze trochę mam problem z przecinkami, ale miało byc wiecej, tylko na telefonie nie chce mi sie zmieniać co chwile. Lenistwo to jeszcze mój większy problem ;)
@rezoner: aa, chyba ze o to chodzi, tutaj niestety brak wiedzy. Zacząłem sie uczyć niedawno tego wszystkiego, trochę od dupy strony i tak potem jest :P ale z lenistwa to by sie uzbierał tydzień powiedzmy choć juz wiecej. Ale jakby zliczyć dni nauki to wyjdzie z tydzień :) Więc na razie robię wszystko po omacku i próbuje na wszystkie sposoby, az za działa :)
@rezoner: ale nie byłem pewien do końca czy ten json to tez jakiś JavaScript, ale mówię juz trudno, używam to pierdykne :) bo używam i generuje w formacie html i json. Teraz to nabiera sensu :) co mówił @anonim1133: