Wpis z mikrobloga

Mireczki pochwalcie sie jaki macie typ osobowosci wedlug #mbti
Jak ktos nie wie a chcialby to tu jest test w jezyku angielskim. Bardzo ciekawy podzial osobowosci na 16 typow, wedlug mnie jeden z nielicznych ktory naprawde moze zdefiniowac psychike. Polecam. Mirabelkowa - ENTP

#psychologia
  • 27
  • Odpowiedz
@Mirabelkowa: mbti to jakiś śmieszny, niespójny logicznie tool dla pań z HR do tworzenia powodów do zwolnień i zatrudnień, jest nieprecyzyjny.

Rozwiąż test jak będziesz się źle czuć albo jak będziesz zaraz po jakimś szczęściu, wyjdzie co innego.

Mi wyszło: INTP -> ISTP -> INFP -> ISFJ -> INTP -> INFP -> INTP , robie czasem zeby sobie przypomnieć jaki jest gówniany
  • Odpowiedz
@Mirabelkowa: ostro, nie spodziewałem się, że ten test wyjdzie zwipikiedowałem wynik i wszystko się zgadza...

ISTP (ang. Introverted Sensing Thinking Perceiving – Introwertyk Percepcjonista Myśliciel Obserwator) – jeden z typów osobowości według wskaźnika MBTI. Osoby o tym typie łączą introwersyjne myślenie z ekstrawersyjną percepcją. Przede wszystkim są skoncentrowane na wnętrzu, gdzie zajmują się sprawami racjonalnie i logicznie. Ich drugorzędny styl życia jest skierowany na zewnątrz, gdzie rozpatrują sprawy używając pięciu zmysłów; w dosłowny, konkretny sposób.

Charakterystyka[edytuj | edytuj kod]
ISTP lubią rozumieć sposób, w jaki wszystko działa. Są dobrzy w logicznych analizach i chętnie wykorzystują je w praktycznych sprawach. Lubią rozkładać rzeczy na części i sprawdzać
  • Odpowiedz