Wpis z mikrobloga

@doktorplaga: Ja bym wybral Isticka 50 W. Subox wcale nie jest taki maly a ma tylko 1 baterie, ktora musisz dokupic. Brak regulowanego pinu w suboxie to tez spory minus. Wbudowane baterie w Isticka 50W naprawde sa dobre i wystarcza na dlugo. No chyba, ze w gre wchodza kwestie wizualne. To wtedy taki zestaw subox mini wyglada elegancko :)
@doktorplaga: minusy isticka :
brak wymiennych ogniw
plusy:
cena
maly rozmiar
ergonomiczny ksztalt
duza pojemnosc 2 baterii

minusy suboxa :
ma dopiero wejsc na rynek (niepewna jakosc)
miejsce na 1 ogniwo
dosyc duzy jak na 1 baterie
plusy :
cena
wyglad (z subtankiem mini w zestawie)
wymienne ogniwa

Takie porownanie moim zdaniem.
@tomekura: No ja tez tak mysle wlasnie jako zapas :) Bardziej interesuje mnie zbadanie jak dziala nowa baza w Subtanku Mini i te nowe grzalki vertical coil OCC . Szkoda jednak nie kupic kompletu bo cena calkiem atrakcyjna :)
wystarczy przelutować

@kici666: xD
one nie są lutowane tylko są klejone, jak wsadzisz tam łapki to może być problem ze stykiem, bez tego też się czasami to zdarza.
ogniw z reguły się nie lutuje bo wysoka temperatura może je uszkodzić, przeważnie są zgrzewane z metalową wstęgą, którą później można do czegoś przylutować, ale problemem w tym przypadku mogą okazać się punkty zgrzewania, które stanowią dość małą powierzchnię co utrudnia przewodzenie prądu,
@dreaper: Ja mam bekę z wody w liquidach. A w ogólnym rozrachunku nadal nie wiem po co się #!$%@?łeś do zielonookiego. Jak tam m65? Podobno dobra i bezawaryjna konstrukcja.