Wpis z mikrobloga

  • 0
@Kelemele: no jeżeli i tak mają pękać to znacznie lepiej! Te akurat kupiłem naiwnie myśląc, ze buty za te kasę nie zaczną sie rozkazie po circa trzech miechach chodzenia w nich. Inna sprawa, ze nie licząc tego co na zdjęciach, mam je od jakichś pięciu lat całkiem intensywnej eksploatacji, a kosztowały bodaj 130zl. #cebuladeals
  • Odpowiedz
  • 0
@Kelemele: mam tez takie zwykle za 30zl, w których nie mogę chodzić, bo okazały sie za wąskie i po pół godziny-godzinie w nich moje palce przezywają katusze. Stad dylemat.
  • Odpowiedz
  • 0
@EighthDeadBoy: tu nie chodzi o bycie pedantem, tylko o to, ze zwykłe (takie w jednym kolorze - moje maja okładkę Wish You Were Here nadrukowaną, za co je jeszcze bardziej lubię) Conversy widzę w sklepach po ~£50 - jednak fajnie by było, żeby sie nie rozdupcały, jeśli mam na nie wydać półtora raza tyle co na jakieś Najki czy inne Lakosty. A jak sie maja rozdupcać to mnie taki deal
  • Odpowiedz
  • 0
@franaa: no podróbki to to nie są na pewno, bo raz ze je kupiłem w sklepie, a nie w jakichś internetach, a dwa ze jakość materiałów jest naprawdę wysoka i tak jak napisał wyżej @EighthDeadBoy są znacznie wygodniejsze od takich za 50 zeta.
  • Odpowiedz
  • 0
@stepnow: A myślisz, że w sklepie nie dostaniesz podróbek? Wałek znany od lat 90tych, podmiana oryginałów w sklepach na podróbki. Jeszcze z dzisiejszym dostępem do ali i pokrewnych serwisów to pewnie plaga. Miałem z 5 czy 6 par konserw i wszystkie mi utrzymywały elegancki stan przez 2 lata. 3ci rok jeszcze nadawały sie do chodzenia. W zeszłym roku kupiłem 2 pary podróbek z Chin to wytrzymały 6 miesięcy i to
  • Odpowiedz
  • 0
@franaa: i klej i szwy i materiał trzymały się całkiem dobrze przez prawie 5 lat intensywnego chodzenia, nie licząc tych pęknięć po bokach. Obecny stan to, jak wspomniałem wyżej, buty jakoś około pięcioletnie. Tak ze myśle, ze to jednak jest oryginał.
  • Odpowiedz