Wpis z mikrobloga

@MrAnielski: Tu nawet nie chodzi o streszczenie tylko o fakt że takie dokumenty wypłynęły. Wyobraź sobie że w tych dokumentach jest np. adres domowy Wojtunika, nr komórki Nowaka (tego od zegarków) i kilku innych, oraz zeznania m.in. kelnerów co znajdowało się na taśmach. Są tez smaczki np. o tym z kim i gdzie waliła się córka Kulczyka.

I pomyśl teraz jak wygląda teraz prokuratura. Przecież to są tajne zeznania!

Ech jak
  • Odpowiedz
@ZajetaLampka: ok, ale czy nie wypadałoby chociaż wrzucić nawet lakonicznego newsa że: "Stonoga ujawnia akta sprawy"
Na gazeta.pl jest już na czerwono, na tvn24.pl nadal czekają na wytyczne:)
  • Odpowiedz
@KRECHAAA: Smiesznie bedzie jak Kaczynski dojdzie do wladzy i wpakuje Falente do pierdla. Byc moze wlasnie Falenta to pionek w grze Kaczynskiego, to byloby bardzo w stylu prezesa.
  • Odpowiedz
@sajganpl: Czytaj ze zrozumieniem! Napisałem, że o 7 rano na każdym z portali jest cisza bo nie ma wytycznych z góry jak przedstawić sprawę.
Dopiero gdy Cichocki wystąpił przed 8 w Kotrwywiadzie RMFu na portalach zaczęły się pojawiać "newsy".
Nie wierzysz zobacz na godziny publikacji tych artykułów:
- tvn 24 - 9:50
- gazeta - 8:38
- onet - 9:06
itd.

Nie napisałem że media reżimowe milczo tylko, że czekajo na
  • Odpowiedz
@sajganpl: A wpadłeś na to że nie wszyscy? Słyszałeś o czymś takim jak dyżur "w redakcji"?
Gdyby w nocy miało miejsce jakieś bardzo ważne wydarzenie to wszyscy czekaliby do czasu aż dziennikarze wstaną i napiszą o tym?

Ponadto materiały ukazały się wczoraj późnym wieczorem, więc był czas na sklecenie krótkiego newsa.
Ale co ja tam wiem.
  • Odpowiedz
@Enricco: Gdyby mialo miejsce jakies BARDZO WAZNE WYDARZENEI to nie, nie czekaliby.
Ale gdy oszolom publikuje tysiace stron akt powaznej sprawy to moze wypadaloby chociaz sie z tym pobieznie zapoznac zamiast klecic na kolanie artykuly jak na niezalezna.pl i tym podobnych?
  • Odpowiedz