Wpis z mikrobloga

@RudyLis: inne źródła mówią o 139$, zobaczymy jak wyjdzie w praniu. Te 1GB dla ojca to akurat będzie ;) Brakuje mi tylko tutaj info o częstotliwościach. Bo tak jak napisałem wyżej, większość Doogee ma WCDMA 850/1900, bez 900 :c
  • Odpowiedz
@Lanc: Te 99$ to pewnie jak sobie kupisz w Chinach. Nie wiem czemu zawsze podają ceny ze sklepów stacjonarnych i przeliczają na złotówki jak to nie ma nic wspólnego z rzeczywistością...

Ten 1GB ramu przy problemach z wyciekami pamieci w Lollipopie nie wróży zbyt dobrze.
  • Odpowiedz
@ElCidX: tak ;] Aktualnie ma 4" i moje 5,2" jak sam mówi jest dla niego bdb. Telefon też służy jako GPS tak więc w sumie czym większy tym lepszy ;)
@josedra52: a co za problem kupić w chinach? Swojemu różowemu kupiłem Elephone P600 za 119$ i jest bardzo zadowolona. Do tego WER Zabrze nie dorzuciło cła, tak więc bdb telefon dla różowego w super cenie :)
  • Odpowiedz
@Lanc: Mam tu na myśli to, że cena 99$ to cena jaką zapłacisz na miejscu w Chinach. W sklepach intenetowych będzie wyższa. Tak samo opisywali Xiaomi Mi note pro - skoro w stacjonarnym sklepie kosztuje niecałe 500$ no to wychodziło, ze będzie kosztować ok 2000pln. Oczywiście kosztuje 585$ jak kupisz przez neta (i tak dobrze, bo na początku kosztował nawet 630)...
  • Odpowiedz