Wpis z mikrobloga

Mirki na to czekaliście przez cały weekend ze spiętymi pośladami ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°). Wielu nie dawało wiary, wielu twierdziło, że to fake inni się angażowali i chwała im za to! Podaje wyniki losowania przeprowadzonego w Ułan Bator w mongolskiej jurcie (poprosiłem znajomego). Tak na marginesie to świat jest wielki i nie każdy mieszka / przebywa w sposób ciągły w kraju nad Wisłą więc wszystkie zarzuty wobec bordo przywiązanego do komputera uważam za bezpodstawne, wszyscy, którzy twierdzą inaczej za dużo piją szuwaksu i powinni raczej udać się na izbę wytrzeźwień ( ͡º ͜ʖ͡º).

Dron nie dron:
@Rostagma

Tu należą się Wam pewne wyjaśnienia kolega zadeklarował w swoim wpisie na mikro:

@saint: Jeśli zostałbym wylosowany, to prosiłbym o słuchawki ( ͡° ͜ʖ ͡°) natomiast, gdybym dostał inny przedmiot, poprosiłbym o zlicytowanie go i przekazanie pieniędzy domom dziecka lub innej instytucji charytatywnej.


W związku z powyższym skontaktowałem się z nim na privie aby być uczciwym wobec Was wszystkich i ponownie zapytałem czy jest pewny swojej deklaracji na mikro? Potwierdził. Jako, że pisał, że chciałby dostać słuchawki to je dostanie FATAL1TY GAMER HEADSET i figurkę Son Gokū (starałem się celować w zainteresowania gry / anime).

Co z dornem DJI Phantom? Nic w przyrodzie nie ginie. Przygotowuje akcje charytatywną, w której będzie do wzięcia - również na mikro + crowdfunding będzie można pomóc, a jednocześnie dostać jakieś ciekawe fanty. Myślę, że jest to rozwiązanie bardzo uczciwe bo tak czy owak dron ponownie będzie mógł trafić do kogoś z Was.

Słuchawki dostajo:
@bojkar2
@Burencjusz

Pendrive'y dostajo:
@pitcairn1987
@lukasz9876
@Mathtev
@spikerparkier
@szafa71
@CKNorek
@kaje11
@Aiito
@Blackman
@h0gan

Na Wasze namiary czekam do środy (0:00) potem przepada.

Podsumowując całą akcje:
Udało się pobić rekord plusów ever (ponad 7500) dla jednego wpisu na mikro czego się nie spodziewałem bo kto by się spodziewał hiszpańskiej inkwizycji ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie skasowałem konta pomimo, że wiele osób twierdziło, że tak zrobię. Napisaliście ponad 1800 komentarzy kilka rzeczywiście było bardzo elokwentnych i poprawiło mi jeszcze humor przed imprezą urodzinową. W całej akcji nie ucierpiało żadne zwierze, ale zdechł jeden router Asus RT-N66u więc jeśli ktoś będzie robił jakieś rozdajo z routerami ładnymi proszę wołać na mikro ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Wszystkich obdarowanych proszę o zdjęcie i komentarz na mikro. Zawsze jest miło wiedzieć, że poczta nie zgubiła przesyłki w czeluściach sortowni ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Ja tym czasem proszę Was o drobną pomoc przy zdobywaniu zestawu Adobe Creative For Life z mojego reflinka: http://bit.ly/1cGeorb (sami tez możecie brać udział bo zestawów jest 5)

#rozdajo #konkurs #nocnazmiana #drony #fotografia #sluchawki #technologia #darylosu
  • 27