Wpis z mikrobloga

Pytanie do znawców CSa 1.6. Kilka tygodni( może nawet miesięcy) była jakaś aktualizacja steama. Po tej aktualizacji mam 60fps i nic się nie chce zmienić. Od razu powiem: mam mocnego kompa, komendę fps_max 101, synch. pionową wyłączoną ale w kwestii FPS nic się nie chce zmienić. Jeśli ktoś wie jak to zmienić to proszę o pomoc, bo mam ochotę sobie postrzelać trochę, a na 60fps trochę lipnie się gra.

#cs #cs16
  • 10
@pilovsky: w videos jest opcja ,,low graphic cards" lub cos takiego. Co do drugiego to wiekszosc po aktualizacji wywalila całego CS'a i zainstalowała go na nowo. Naprawiło to jakieś błędy i przede wszystkim problemy z mikrofonem. Więc większość radzi go po prostu przeinstalować. Rozwiązanie jak wcale no ale jednak...

Poczytaj to: http://csgarfield.pl/showthread.php?t=26892
@Vojak: Człowieku kocham Cie, ta opcja z karta pomogła, nawet nie zauważyłęm po aktualizacji że takie coś jest! A tyle się namęczyłem z tym. Dzięki, teraz znów mogę marnotrawić czas.
@Vojak: Aj jednak się za wcześnie ucieszyłem. Ta opcja faktycznie blokowała fps do 60, ale po jej wyłączeniu 100 mam tylko przy 'lekkich' grafikach, a w stresie dalej spada do 60, co wydaje się conajmniej dziwne jak na karte Geforce GTX 660M