Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś chciałby sobie polatac promem kosmicznym na orbicie lub w układzie słonecznym to polecam darmowy symulator Orbiter
Sama gra posiada samouczek, parę scenariuszy, plus masa dodatkowych samolotów, promów itp. i ma dość niskie wymagania.

Strona z modyfikacjami: http://www.orbithangar.com

Zapomniałem dodać że symulator pozwala na latanie zwykłymi samolotami, śmigłowcami, kierowanie pojazdami lądowymi, statkami kosmicznymi itd ()

#gry #pcmasterrace #orbiter #symulatory
d.....4 - Jeśli ktoś chciałby sobie polatac promem kosmicznym na orbicie lub w układz...

źródło: comment_1h7tqvATk4kuP3QLRrhU1SuMO3qItv7T.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@dragon240994: Zapomniałeś dodać o jednym istotnym szczególe: instrukcja obsługi liczy ok. 200 stron, podręcznik „Go play in space” kolejne 200, a żeby opanować podstawy podstaw potrzeba miesiąca.( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@OSH1980: e tam, ja w tydzień nauczyłem sie startować z lotniska i kręcić beczki i inne akrobacje, razem z lotem na orbitę (i tutaj utknąłem :/ )
Teraz właśnie pobieram tą grę żeby ją sobie ponownie odświeżyć, mam nadzieję że nadal pamiętam jak latać ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@dragon240994: kręcenie beczek i akrobacji nie jest sensem tej gry, bo to symulator lotu orbitalnego a nie atmosferycznego. Spróbuj samodzielnie zmienić orbitę w scenariuszu „Smack!” :D
  • Odpowiedz