Wpis z mikrobloga

Próbował ktoś liq Provog tobacco-honey? Zakupiłem wczoraj 8 mg i 0 mg, bo sama 8 może być za mocna. Pani powiedziała, że schodzą jak ciepłe bułeczki, więc się skusiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na forum znalazłem tylko jeden wpis, w którym gość bardzo chwali.
Nie mogę doczekać się zalania, a mam jeszcze prawie cały tank wiśni.

#epapierosy #epapieros
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Soczi: spróbuj ELM od ekinga. nie czuć tych pedalskich orzechów jak w każdej, ma posmak zwykłego kiepa. jedyna tytoniówka, którą czasem kupuję jako liquid mocno zapasowy
  • Odpowiedz
@Soczi: tylko nie gwarantuję, że to jeszcze jest dostępne, bo kupowałem ostatnio w grudniu, a eking słynie z swojej rotacji smakami i braku powtarzalności ^^
  • Odpowiedz
@Soczi: nie, nie potrafię tego palić. Chociaż dla znajomych i owszem, mieszam tytoniówki, i im smakują. Sam jakoś tak średnio, jedyna tytoniówka jaką byłem w stanie palić i całkiem mi smakowała, to jakiś gratisowy liquid od E-Dyma. Acai? Nie pamiętam nazwy, ale smaczyła.
  • Odpowiedz
@BeDoEl: jak pisałem wcześniej - z tytoniówkami ciężko trafić, ale podobnie jest ze smakowymi. Najlepszy tytoniowy jaki miałem to Virginia - aromatyczny, słodkawy. Jak spotkasz to spróbuj ;)
  • Odpowiedz