Wpis z mikrobloga

@jack100: 5 będzie lepsza, głównie chodzi tu o samą jakość wykonania, masz tu metal i szkło, w 5c masz sam plastik, więc wydaje mi się to dobrym argumentem. Jeżeli chodzi o parametry to jedno i to samo. Jeżeli nosisz się już z chęcią wydania takiej kwoty, może warto dozbierać pare groszy i kupić 5s?
@Horsecook: no tak,nówkę ciężko dostać, zresztą, na obecną chwilę @jack100 5ski są stosunkowo nie drogie- warto też się zastanowić nad zakupem telefonu używanego, często można dorwać w bardzo dobrym stanie,w śmiesznych pieniążkach, a o sprawę ew. napraw martwić się raczej nie musisz, bardzo bezawaryjny sprzęt. Zresztą Apple dajo tylko 1 rok gwarancji. :)
@jack100 Tak czy owak, na obecną chwilę najlepszym rozwiązaniem jest chyba zakup 5s, cena jakoś znacząco nie odbiega od 5c , zwykłej 5 prawdopodobnie nowej nie dostaniesz, albo będzie cholernie ciężko. No i 5s to klasę albo dwie telefon lepszy od zwykłej 5tki.
@jack100: miałem dwie 5. W jedej i drugiej bateria trzymała tragicznie. Jeden dzień bez ładowarki to totalne maksimum. Znacznie lepiej pod tym względem wypada 5s. Przewyższa tez 5 jakością wykonania. Na pierwszy rzut oka nie widać większej różnicy ale wierz mi ze aluminium w 5 znacznie łatwiej pozbawić ciemnego koloru niz stalowego w 5s.