Wpis z mikrobloga

Ktoś dzisiaj na fejsie przypomniał kanał Benq Delty za czasów 1.6. Akurat chodziło o jedną z setek bekowych wypowiedzi Hama - największej sieroty i zarazem jednego z najbardziej pozytywnych, lubianych i całkiem skillowych graczy na polskiej scenie CS'a.

Zawołam bez wyrzutów sumienia tag #csgo bo osoby, którą swoją przygodę z CS'em zaczęły dopiero od CS:GO mogą zobaczyć jaki był klimat na polskiej scenie e-sportowej gdzie na turniejach były jeszcze większe delaye niż teraz, zawodnicy znali się jak łyse konie, dramy przy roszadach w drużynach były co miesiąc, spiny co 2 tygodnie a cała otoczka na LANach była nie aż tak oficjalna jak teraz.

Jeszcze większym skarbem jeżeli chodzi o YT jest przede wszystkim kanał Cybersportu. Masa wywiadów Neqsa(kiedy jeszcze nie był takim frajerem jak teraz) i Morgena, które są już teraz prawie, że legendarne.

Wprawdzie lata o których mówię to 2009-2011 więc wcale nie takie stare czasy ale myślę, że w tych latach scena była naprawdę fajna i ciekawa - Delta, Universal Soldiers, Maxfloplay, FearFactory, Frag Executors, Gameburg.

#cs16 #csgo #csgozvojakiem
Vojak - Ktoś dzisiaj na fejsie przypomniał kanał Benq Delty za czasów 1.6. Akurat cho...
  • 10
  • Odpowiedz
Frag Executors


@ytokob: Kurda ja jeszcze czasy AGA!N pamiętam ( ͡ ͜ʖ ͡)
A pamiętacie szkołę CS'a z (tutaj nie pamiętam z kim, ale możliwe że to było z Kubenem) ... . Któryś filmik był na płytce w cdaction czy czymś innym i tam nauczyłem się rzucać flashe na d2. To były czasy...
  • Odpowiedz