Wpis z mikrobloga

Link

początek w parlamencie europejskim. Powiedział wtedy coś w tym stylu "zacznę standardowo, żeby mnie poznali: trochę o kobietach, trochę o niepełnosprawnych..."


@obcy19: To musiał być jakiś żart, którego nie zrozumiałeś.

Społeczeństwo zaś patrzy na całą resztę, która jest tak #!$%@?

Otóż właśnie chodzi o to, że nie jest. Ja się z większością tego zgadzam. Patrząc zupełnie obiektywnie. A dlaczego się zgadzam? Bo Korwina czytam i słucham od przeszło 10 lat, mam sporo jego książek i wiem co ma na myśli i znam jego każdy pogląd na każdy temat. Przekaz gospodarczy jest tak samo #!$%@? dla tych ludzi, którzy słyszą tylko cytaty w stylu "zlikwidować szkoły i służbę zdrowia", "znieść podatki", "wprowadzić pogłówny". Więc ja nie zamykam na nic uszu, tylko te poglądy nie mają żadnego znaczenia dla Polski, żadnego wpływu na sposób rządzenia, na ustawy i zasady, które Korwin chce wprowadzić. Żadnego. Tylko ludzie nie głosują z myślą o postulatach czy ustawach, tylko na podstawie emocji. Wystarczy, że Korwin powie, że lubi kolor sraczkowaty, to ja już nie zagłosuję, bo ja lubię niebieski, albo zielony. No ale jak już wcześniej mówiłem, ludzie to idioci.