Wpis z mikrobloga

Musze oddac telefon na naprawde do #orange
Gdzie znajde liste serwisow #sony ? Chcialem zadzwonic i dowiedziec sie jaki jest koszt naprawy jesli nie wezma tego w ramach gwarancji. Szkoda mi czasu jesli moge to zrobic taniej w innym miejscu. #z1
  • 4
@maqs7: sony ma w tej chwili chyba tylko jeden autoryzowany serwis w Polsce, jest to w-support chyba we Wrocławiu, dane kontaktowe znajdziesz w necie. Ewentualnie jeżeli masz gwarancję możesz sobie zamówił u nich bezpłatnie kuriera który przyjedzie, odbierze od Ciebie telefon a w razie jeżeli trzeba będzie płacić to się kontaktują z Tobą, jeśli nie to odsylają telefon.
@maqs7: wejdź na w-support i tam gdzieś jest wszystko objasnione, jak zamówić darmowego kuriera (trzeba chyba najpierw wysłać maila do nich i odsylają zwrotnego z kodem, który później wpisujesz przy zamawianiu kuriera DHL). Ja tak raz odsylalem telefon, przyjechał kurier, zabrał i chyba do kilkunastu dni miałem z powrotem naprawiony telefon. Trzeba jeszcze wydrukować formularz zgłoszenia, wypełnić i wysłać go oczywiście w paczce z telefonem do serwisu.
@maqs7: Salon może być pośrednikiem przy przekazaniu do w-support jednak nie jest wymagane korzystanie z tej opcji. Zgodnie z powyższą sugestią możesz sam dostarczyć telefon do serwisu producenta zgodnie z jego wytycznymi.