Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę, ta #!$%@? znowu pokłóciła się ze swoim fagasem. Znowu zamoczy mnie łzami i będę musiał przekazywać to całe #!$%@? jej mamusi, co ja #!$%@? robię ze swoim życiem. Do dupy se napłacz #!$%@?. Innego znów dnia będzie mi kłapać jadaczką i #!$%@?ć o nowych lakierach do paznokci, #!$%@? mnie to boli tępa dzido, z definicji jestem określany jako on i mam inne zainteresowania. Takie nowe światłowody na przykład, a nie te #!$%@? kable miedziane pamiętające czasy prototypów T-34. Potem znów odezwie się ten fagas i będzie darła do mnie ryj jakbym to ja był temu #!$%@? winien i chciał tego słuchać. Super pomysł #!$%@?. Pewnego razu tępa #!$%@? zapomniała o rachunkach i zaczęła drzeć ryja jakobym to ja #!$%@?ł sprawę, że odcięli mnie od źródła utrzymania. Całe zasrane życie na miedziakach i w obudowie z taniego plastiku, z #!$%@?ą która zapomina opłacić ci łącze. Całe życie w #!$%@? wielkiej płycie, światła nie widziałem od 1997 bo siedzę w przedpokoju. Ostatnio wrzucili mi na chawirę zajebistą współlokatorkę, z ryja całkiem 8/10, powiedziała, że ma na imię PROEL czy jakoś tak. Podobno ma chłopa co mieszka pięć pięter pod nami, ma do niego wykupione w #!$%@? darmowych minut, bo typ jest tak #!$%@? zamurowany, że nigdy nawet jej nie odwiedził. Ciągle siedzi na tej klatce i czeka na posmyranie. Nie dość, że debil to jeszcze czarny. Pieprzony #!$%@? alfons, co ona w nim widzi? Tylko w naszym bloku ma pod sobą ponad 70 kochanek. Mam na imię Panasonic KX-T2395B, jestem telefonem stacjonarnym.
#pasta
G.....E - Ja #!$%@?ę, ta #!$%@? znowu pokłóciła się ze swoim fagasem. Znowu zamoczy m...

źródło: comment_rBz1SZko5wCtilSKH9UQMR8IhDJNHPbn.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz