Wpis z mikrobloga

Zapowiadana nasza nowa sonda uliczna: Jakie zdanie mają Polacy na temat przyszłego prezydenta, Andrzeja Dudy?
https://www.youtube.com/watch?v=hZklGloo3HY

Przy okazji 2 drobne informacje:
1) Na pewno znów zarzucie nam (albo personalnie mi) dlaczego tak mało młodych ludzi pojawia się na filmie. Bardzo chętnie chciałbym aby było jak najwięcej młodych, a jak najmniej starych osób. Jest jednak odwrotnie. Cóż ja poradzę, że młodzi nie chcą w ogóle odpowiadać do kamery, uciekają albo po prostu mówią "nie wiem, ja się polityką nie interesuję..."?

2) W sondzie pojawia się wypowiedź Artura Zawiszy. Spotkałem go na tej samej ulicy, gdzie przeprowadzaliśmy sondę, ale mój operator był z kamerą i mikrofonem kilkaset metrów dalej, więc nie miałem możliwości go tak błyskawicznie "ściągnąć" na miejsce, więc nagrałem inną kamerą, którą miałem akurat przy sobie. Stąd nieco inna jakość video i audio w tym fragmencie sondy.

#sondauliczna #4konserwy #polityka #antyneuropa #duda #andrzejduda #warszawa #pokazmorde
#independentvideopress - polecam obserwować ten tag - tutaj będę zamieszczał linki do wszystkich naszych filmów, lub po prostu można zalajkować nasz fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/IndependentVideoPress
A.....o - Zapowiadana nasza nowa sonda uliczna: Jakie zdanie mają Polacy na temat prz...
  • 20
  • Odpowiedz
@Axelio: nie chce Cię obrażać ani się wymądrzać ale... dla normalnego człowieka wyglądasz śmiesznie w tej bluzie przy takiej pogodzie. Można wyglądać jak człowiek na tyle różnych sposobów ubioru.
  • Odpowiedz
@marnypopis: Dla mnie nie było ani gorąco, ani niekomfortowo, więc to ty jesteś nienormalny rozkazując mi ubierać się według twojego widzimisie.
@Defecator: Przecież celowo przyśpieszam z mową, aby zmieścić się w i tak długiej sondzie. Nie ucz mnie nagrywać takie rzeczy, bo nie masz o tym zielonego pojęcia.
  • Odpowiedz
@Axelio: W zapowiedzi sondy nie trzeba tak szybko mowic, poprawa dykcji wyjdzie na dobre zawsze. Ale przepraszam, ze odwazylem sie wytknac cos, co mi sie nie podoba i od razu ad hominem hurr durr nie masz pojecia.
  • Odpowiedz
@Defecator: Bo jesteś pierwszą osobą, która się o to #!$%@?. I nie ucz mnie, naprawdę, bo nie masz tym zielonego pojęcia. Robiliśmy kilkanaście prób na wejście i ta była najlepsza, którą zdecydowaliśmy się zmontować z resztą materiału.
  • Odpowiedz
@Axelio: Jeśli na każdą krytykę reagujesz taką agresją, to Ci współczuję. Skoro już jedziemy ad hominem (Ty zacząłeś), to bądź sobie dalej bezrobotnym piewcą wolnego rynku.

  • Odpowiedz