Wpis z mikrobloga

Beka z Natemat.pl na dziś. Okazało się, że młodzi ludzie głosują na szeroko pojętą prawicę, bo są do tego zmuszani przez nauczycieli w swoich szkołach. Jakub Noch, odpowiedzialny za to geopolityczne odkrycie człowiek, za sprawą swojego artykułu już pewnie czeka na swojego Pulitzera. Szkoda że nie wziął pod uwagę, że nikt ze zdolnością samodzielnego podtarcia się nie wyplułby takiego tendencyjnego, pretensjonalnego, dennego artykułu napisanego pod zadaną tezę. Cytaty podane niżej bronią się same i nie muszę robić dodatkowej reklamy głupocie.

"Długo nawet nie przyszło mi do głowy sprawdzać, jak politycznie formowane są dzieci, ale zaczęłam się niepokoić, gdy mój 14-letni syn zaczął nosić ciuchy, które dotąd kojarzyłam z marszami nacjonalistów. Jak się okazało, kieszonkowe na t-shirty z napisem "Better dead than red" i inne takie souveniry "patriotyczne" wydał okazjonalnie, bo po zniżce za hurtowe ilości kupił je prawie całej klasie pan od WF-u."

"Młodzi głosują na prawicę, bo tak ich nauczono. "Gdyby PO lepiej płaciła, siedziałabym cicho" - mówią nauczyciele"

"Równie ważny jest fakt, iż rządzący przez lata nie dostrzegali, przez kogo wychowywani są najmłodsi obywatele. Dziś płacą za to, że na lekcjach historii, WOS-u, polskiego, a nawet WF-u i biologii nie są obiektywnie uczeni świata, a często indoktrynowani przez osoby sfrustrowane obecnym porządkiem w państwie."

"od lat polska młodzież jest wychowywana przez wielu nauczycieli do tego, by głosować na prawicę."


Polecam wybrać się w uroczą wycieczkę po zapomnianej, ciemnej i wilgotnej świątyni obłudy i głupoty.

artykuł na natemat

tweet autora

#dziendobry #heheszki #4konserwy #neuropa #lolcontent #polityka
Pobierz pan_japk0 - Beka z Natemat.pl na dziś. Okazało się, że młodzi ludzie głosują na szero...
źródło: comment_uzmbpWZstcr2wZosl4GeX0a4CVZRZtk9.jpg
  • 5
@Interwyga: no jak to?!

"Długo nawet nie przyszło mi do głowy sprawdzać, jak politycznie formowane są dzieci, ale zaczęłam się niepokoić, gdy mój 14-letni syn zaczął nosić ciuchy, które dotąd kojarzyłam z marszami nacjonalistów. Jak się okazało, kieszonkowe na t-shirty z napisem "Better dead than red" i inne takie souveniry "patriotyczne" wydał okazjonalnie, bo po zniżce za hurtowe ilości kupił je prawie całej klasie pan od WF-u."


stary, teraz indoktrynuje się
@pan_japk0: Co za idiota, przecież wszyscy wiedzą, że na prawicę, to tylko w Kościele każą głosować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak na serio, to nigdy nie słyszałem w szkole, żeby kazali uczniom głosować na konkretną osobę, nawet jak kandydatem był były dyrektor szkoły. W Kościele też nigdy nie słyszałem, przynajmniej za czasów byłego proboszcza. Teraz nie chodzę za często do Kościoła, ale niestety nowy proboszcz lubi