Wpis z mikrobloga

Przegladam sobie internety, az tu nagle mi przelatuje taki wielki #!$%@? potwor przed monitorem. To ja go odruchowo JEBS na bok. Myslalem ze zawalu dostane. Wstaje biegne po lapke a ta #!$%@? sie gdzies schowala i nie chce wyjsc. To nie byla zwykla cma. To byl OWLOSIONY POTWOR. no to zdecydowalem sie na radykalny krok - na pojedynek. Zapalilem lampke i czekam az przyleci i sie nabierze. No i po chwili jest, uvieszylem sie ze polknela przynete Wtedy zapalilem gorne swiatlo i to byl blad! Zauwazyla mnie i sie na mnie rzucila. Machalem ta lapka jak #!$%@? a o na na mnie i nagle sie gdzies schowala. Pomyslalem ze ta szmata wygrala pierwsze starcie ale nie ze mna te numery. Widzialem jal chowala sie pod poduszki na fotelu. Zagladam, i widze to owlosione gowno jak patrzy wielkimi czerwonymi oczami. To ja ja bach! A ona znowu w te swidrymidry i lata jak #!$%@? po pokoju. Znowu zaatakowala a ja wyczekalem i trafilem. Raz nic nie dalo. Latala dalej, pare razy mnie nawet omiotla ttm swoim podstepnym pyłeczkiem. wtedy sie #!$%@?, zaczalem machac na nia prawie na oslep az teczke zrzucilem z szafki tak obsrala mnie, az rzucilem w nia lapka, wyslizgnela mi sie od tego machania. I wreszcie ostateczny cios. I koniec. Uszedlem z zyciem. Ale bylo ciezko. Te #!$%@? sa kilion razy gorsze odjakis komarow czy pajakow. Wielkie to owlosione a najgorsze ze lata jak #!$%@? i ma sie wrazenie ze zaraz do buzi wleci albo do ucha albo do dupy. Podstepne gnidy... ide spac
kobzdycz - Przegladam sobie internety, az tu nagle mi przelatuje taki wielki #!$%@? p...

źródło: comment_hTTCbGwrfSEsUrHaWcFpGntOROaEMxOG.jpg

Pobierz
  • 11