Wpis z mikrobloga

Nie wiem, czy wiecie, ale ja właśnie odkryłem, że młodzieżówką Unii Wolności głownie za Balcerowicza byli uwaga uwaga.... Stowarzyszenie Młodzi Demokraci! (Nota bene w tych latach wybił się na ich szefa znany polski kolekcjoner zegarków:D ) Tak tak tak! Teraz o ile idziecie o zakład, że Nowoczesna.pl przejmie SMD? :D Ja obstawiam wszystko! Ciągłość idei musi być zachowana. O młodzieżówce się nie mówi w mediach. Nie mówi się nigdzie. A organ do wyłaniania największych cwaniaków / gromadzenia łosi do plaktowania, agitowania i inszego wieszania ulotek mają prężny i wykształcony idealnie. Szkoda byłoby wyrzucać. Nie?

PS. Fun fact z życia. Byłem kiedyś z dziewczyną, która zaliczyła koło 2005 epizod z nimi kilkumiesięczny. Cały czas dostawała od nich spam. Darliśmy łacha. Ci ludzie są tam nawiedzeni.

#polityka #polska #platformaobywatelska #mlodziezowka #mlodzidemokraci #smd #balcerowicz #uniawolnosci #nowak #nowoczesnapl
  • 1
@tomano: Na twitterze jest profil Misha von Jadczak ‏@ michaljadczak który opowiadał kilka miesięcy temu tą zawiłą historię, ale nie chce mi się szukać tych jego kilku twitów, bo sens pamiętam. Jadczak do 2005 był w Młodych Demokratach, chyba na lubelszczyźnie. Jak przystępował do MD to faktycznie była to młodzierzówka UW i wtedy było tam bardzo dużo ideowców i poważne dyskusje. W 2001 całą formacją przeszli do PO i ideowców zaczęło