Wpis z mikrobloga

@questor: sa premiery jakiś nowych kart, ale mało prawdopodobne żeby ceny się drastycznie zmieniły. Sam czekałem z zakupem nowego pc, ale stwierdziałem że to nie ma większego sensu i w poniedziałek wpada do mnie kurier ()
  • Odpowiedz
@FxJerzy: to są rabaty z okazji dnia dziecka, a nie stałe obniżenie ceny rynkowej. Teraz też są fajne promocje w wybranych sklepach (MSI Cashback, Toptech Cashback). Dodają gry do kart graficznych ( wiesiek 3 i batman). Według mnie nie warto czekać bo po przeliczeniu i tak mniej/wiecęj wyjdzie na to samo.
  • Odpowiedz
  • 0
@questor: zależy jak długo możesz czekać, co chcesz kupić i ile chcesz wydać.
Następną generacja grafik może trochę zamieszać, bo będzie stosowany w nich inny rodzaj pamięci. No i do tego nie jestem pewien czy dzisiejsze karty graficzne będą obsługiwać w pełni DX12
  • Odpowiedz
@questor
Obserwuj ceny przez jakieś 2 tygodnie, zobacz jak się układają i celuj w najniższą. Np. w zeszłym tygodniu razem z dolarem ceny zdążyły podskoczyć o kilkadziesiąt złotych, a potem spaść o nieco więcej, więc dużo tutaj zależy od farta. 2 tygodnie temu proline był najtańszy, teraz jest chyba nawet najdroższy. Jak już kupisz to nie obserwuj cen, bo się będziesz niepotrzebnie denerwował :P

Przez #!$%@?ą politykę AMD, Intel i Nvidia
  • Odpowiedz