Wpis z mikrobloga

@vaandee: gram z tobą i powiem Co należy robić w jakiej sytuacji, lub ew. mogę analizować demka i wymienić błędy.
@daniel0707: a ten tag do tego nie należy? :(

edit
ew. nauczanie według tego co by chciał zainteresowany ;)
  • Odpowiedz
@Gadzinski: chodziło mi o to, że mówisz że nie ma sreberek, a tu mają własny tag, który używasz :D Spokojnie 1/3 wykopków to sreberka. A jak masz dmg to może ja obejrzę twoje demka i ci pomogę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@daniel0707: bardzo chętnie :) póki co wiem o niektórych swoich błędach i staram się je wyeliminować, ale nie mam aż tak dużo czasu na grę, żeby to zrobić (głównie aim), więc powinienem więcej czasu poświecić na rozgrzewkę na training maps. Zgadamy się na PM'ach? :)
@straggler: jak grałeś solo swoje 2 pierwsze mecze, a potem z kimś to potem ciężko zbić ELO które się nabiło (przynajmniej u mnie
  • Odpowiedz
@Gadzinski: nie wiem czy jeszcze aktualne, ale chętnie bym posłuchał kilku rad :D w cs'a dopiero zaczynam po 10 meczach wrzuciło mnie do mistrzowskie elitarne srebro i od tego czasu tak połowe wygrywam połowe przegrywam i teraz mam 18 wygranych, także każda porada by się przydała
  • Odpowiedz
@Gadzinski: Imo to nie jest najlepszy pomysł, jak powiedział Geralt "utrwalasz błędy" szeryfa masz czyli już umieć grać ale idealny nie jesteś, i możesz dla takiego newbie namieszać w głowię.
  • Odpowiedz