Wpis z mikrobloga

Mirki jak najłatwiej #!$%@?ć wszystkie niechciane aplikacje na telefonie które #orange mi dorzuciło do moje Z3 Compact? Dedykowany program Sonego w ogoóle nie ma możliwości zarządzaniem aplikacji z poziomu komputera a na takiej najbardziej by mi zależało. Thanks from the mountains.

#telefony #sony #xperia #z3compact
  • 15
  • Odpowiedz
  • 0
@Zakakaikane: Można je tylko wyłączyć. Na Twoim miejscu wgrałbym po prostu czysty soft, jest to zgodne z zasadami gwarancji (czytaj nikt się nie przyczepi).
Gwarancja "przepada" gdy wygrasz jakieś nieautorskie oprogramowanie, kernel czy inne recovery i rooty. Ale wtedy wystarczy że przed oddaniem na gwarancję wgrasz wszystko jak było (dokładniejsze info jest na pewno latwodostepne na forach) i nie ma problemu ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@Zakakaikane: Akurat miałem na myśli czysty soft, ale od Sony, bez brandu :D
Większość na nakładkę narzeka, bo brzydka, stara... Moim zdaniem ma wszystko co trzeba, w Lollipopie jeszcze ładniejszy.
  • Odpowiedz
@Treki: Aha, wiedziałem że to by było zbyt piękne :) powyłączałem całe dodatkowe gówno od Orangutana i zaczyna to jakoś wyglądać :)

Jeszcze tylko Swiftkey, Evernote, Zedge, Shazam, Astro, Mega, Spotify i będe szczęśliwy :)
  • Odpowiedz
@Zioman: Z3 trochę za duża dla mnie była, założyłem sobie że ekran nie może być większy niż 4,8 cala. Lepiej trafić nie mogłem, jak na razie jestem zachwycony tym telefonem :P
  • Odpowiedz
@Zakakaikane: flashtool się kłania.
Pobierasz czysty soft wprost od Sony w formacie ftf bodajże i #!$%@? flashtoolem.
I nie ma to wpływu na gwarancję.
Bo wgrywa oryginalny system od Sony. Nic więcej nie rusza
  • Odpowiedz