Wpis z mikrobloga

@pneumokok: Testowałem usługę i wyszukiwarka działa świetnie. Naprawdę niezła robotę odwalili z tym rozpoznawaniem rzeczy na zdjęciach.
Całe ładowanie zdjęć też się odbywa o wiele szybciej. Jedyne co mnie wkurza to brak możliwości edytowania daty w albumach. W przypadku starych fot często daty są nie prawdziwe. Przez co robi się bałagan. Nie ma też możliwości sortowania zdjęć w albumach. Ubogie to jeszcze...
  • Odpowiedz
@pneumokok: Umożliwia bo już to testowałem, ale trochę mnie to boli ,że tak trzeba kombinować. Picassa też mogła by być nieco odświeżona i dopasowana do nowej usługi. No, ale dopiero co ją udostępnili, więc dam im szansę. :)
  • Odpowiedz
@pneumokok: @jabolsy: sory za slowpoke, ale dopiero o tym przeczytałem. Odpowiedzcie mi na jedno pytanie, czym ta aplikacja różni się od tej dotychczasowej na androidzie, która też nazywała się 'zdjęcia'? Tam też była kopia zapasowa, co prawda miejsce ograniczone, ale zasada ta sama. Tylko tyle, że jest darmowa, lekkie zmiany UI i jest dostępna na wszystkich systemach?
  • Odpowiedz
@dobrywieczor: @pneumokok Przede wszystkim szybkość wczytywania fot która naprawdę jest odczuwalna. Mam multum fot i dogrzebanie się do starych przez przewijanie trwało lata. Teraz nie tylko ,że się wczytują szybciej, ale są nowe sposoby na szybkie przewijanie. No i główna zaleta czyli wyszukiwarka.. Nietypowa wyszukiwarka która nie tylko wyszuka Ci po nazwach zdjęć czy albumów, ale rozpozna to co się znajduje na zdjęciu.. i to rozpoznaje naprawdę dobrze. Pomniki,
  • Odpowiedz