Wpis z mikrobloga

Mirki jakieś fajne MMORPG poczebuje. Wymagania:
- 3d
- fajny crafting
- nastawienie na PvE
- brak mikropłatności (czyli może być płatny box/niedrogi abonament)
- graczów dużo (żeby serwery nie świeciły pustkami, a miasta żyły motzno)

Wróciłbym do WoWa na global ale tam już chyba tyle te dodatki kosztujo że bym musiał z pińcet cebulionów na wszystkie wydać, jeszcze na dodatek nie wiem gdzie mam keye z vanilli i TBC ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#mmo #wow #gry #mmorpg #pytanie
  • 23
  • Odpowiedz
  • 0
@Beniamin_Emanuel: Ostatnio mamy na Barusie około 1.3k graczy ŁĄCZNIE z dwóch ras. To nie jest dużo. Po 650 graczy na frakcje z czego około 300-400 to high levele. Co do mikroplatnosci to jasne, można mieć GP za kasę w grze ale ogólnie występują mikroplatnosci czy to za skiny czy itemy.
  • Odpowiedz
@Xava: Ale że jak? Kupuje podstawkę, powiedzmy ze 60 cbln i do tego tylko ten najnowszy dodatek i już? A jak ceny abonamentów teraz się kreują?
@kumitsu: nie, lubie sobie wieczorem po powrocie z pracy pograć w grę
  • Odpowiedz
@Groteskowy: swtor, polecam motzno, bardzo dobry i wymagający endgame, ciekawe pvp i sporo innych smaczków, o ile uniwersum Star Wars nie przeszkadza.
Podstawka około 49cbl - dostajesz pierwsze oficjalne DLC i suba 1m-c - nowy dodatek około 69/79cbl - jednorazowo, ale dodaje masę nowego contentu. Sub 29cbl miesięcznie
  • Odpowiedz
@Groteskowy: nie wiem jak abo bo nie gram. Ale kupisz battlechesta to masz kilka dodatkow, a abo chyba tak jak bylo 80zl/2msc.. Ale teraz za golda mozna nawet
  • Odpowiedz
@Groteskowy: mikroplatnosci? lol, jak masz suba to całość jest za free, a wspomniane mikropłatności są na modelu f2p, który jest jednym wielkim demo gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Groteskowy: na f2p to możesz (sub od preordera here) ( ͡° ͜ʖ ͡°) no nic, tak czy inczej polecam wyprobować kiedyś przez miesiąc suba, zwłaszcza, że teraz do jesieni każdy sub ma boost do expa 12x na klasówkach więc dość szybko można siębawić endgamem
  • Odpowiedz