Wpis z mikrobloga

@hardnoise: Jestem agnostykiem, nie mam problemu z in vitro, ani nawet z poprawianiem DNA, mam natomiast problem etyczno-moralny z brakiem regulacji odnośnie tworzenia, jak i niszczenia ludzkich embrionów... Zresztą, to chyba nie na mirko temat.
  • Odpowiedz
@termitkapitan: Katoliccy. Żydzi, prawosławni, muzułmanie i nie-Chorwaci mieli zostać nawróceni, wymordowani lub deportowani z Chorwacji (konkretnie plan wyglądał tak - 1/3 do gleby, 1/3 za granice, 1/3 do nawrócenia).
  • Odpowiedz
@Ginden: truestory, a duchowny alojzije stepinac, biorący udział w przymusownym nawracaniu serbów i współpracujący z ustaszami, został ogłoszony męczennikiem i błogosławiony przez naszego papaja ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@portkisedre: Ci ludzie po prawej ucinają głowę niewiernemu w ramach akcji "nawracania" niewiernych oficjalnie pochwalonej przez chorwackich biskupów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ginden: truestory, a duchowny alojzije stepinac, biorący udział w przymusownym nawracaniu serbów i współpracujący z ustaszami, został ogłoszony męczennikiem i błogosławiony przez naszego papaja ( ͡° ͜ʖ ͡°)-


XD i co jeszcze?
Lysygrubyibrzdkialesympatyczny - > @portkisedre: Ci ludzie po prawej ucinają głowę ni...

źródło: comment_q6iRwyTCZqsSK0vnsKYpPMVF68FHxmeM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@hardnoise: a co do obrazka, to skrajnie debilny, bo nikt poważny nie czyni zarzutu ze współpracy kardynała Stepinaca z ustaszami(tylko kretyni, którzy gówno wiedzą o wojnie, a zwłaszcza o realiach ówczesnej Serbii) a po drugie mordowanie nie odnosi się do samego zapłodnienia tylko do tego co się dzieje z zarodkami po nim. Ale jaki racjonalny ateista by się przejmował jakimiś faktami?
  • Odpowiedz
@Paszczak113: Oj tam, przecież się sprzeciwiał mordowaniu Serbów.

- Ej, tak trochę niefajnie, że mordujecie tych Serbów tysiącami, może zrezygnujecie?
- Alojzy, nie możemy zaprzestać ludobójstwa.
- No spoko, rozumiem.
- Chcesz może być członkiem parlamentu?
- Nie ma sprawy, bardzo chętnie.
  • Odpowiedz
@Lysygrubyibrzdkialesympatyczny: Taka prawda, to okoliczności zmusiły go do poparcia przymusowego nawracania i zostania członkiem parlamentu.
Józefa Tiso też okoliczności zmusiły do wysłania 60 tysięcy Żydów do obozów zagłady. A Rozman rozsyłając list pasterski o dzielnych niemieckich ludziach walczących z żydowskim spiskiem ateistycznego komunizmu tylko chciał uratować jak najwięcej ludzi.
  • Odpowiedz
Taka prawda, to okoliczności zmusiły go do poparcia przymusowego nawracania i zostania członkiem parlamentu.


@Ginden: nie wiem, do tej pory myślałem, że to najlepsze rozwiązanie - na szczęście trafiłem na Kolegę, proszę, niech mi Kolega powie, skoro to wie, jak ma się zachować duchowy zwierzchnik, zanikającego narodu w obliczu największej wojny w dziejach ludzkości, nie mówiąc o innych zagrożeniach. Wobec takiej wiedzy nie śmiem w ogóle się odzywać, jedyna polemika, wynikała
  • Odpowiedz
@WesolyGrabarz: uważam, że dyskusje mają sens jedynie kiedy zawierają jakąś argumentację. Wrzuca mi Kolega jakieś zdjęcie. Rozumiem, że świadczy ono o udziale osób Kościoła w uroczystościach państwowych. Nie neguję tego przecież. Pytanie brzmi - co z tego wynika? Pyta mnie Kolega o wsparcie reżimów faszystowskich? O udział Kościoła w zbrodniach? Ja rozumiem, że nie liczy się prawda, tylko #!$%@?, żeby zrobić jak najwięcej gnoju. Ja nie mogę na to tracić czasu.
  • Odpowiedz