Wpis z mikrobloga

No tak, tylko że Demokracja działa tak, że to większość wybiera i wygrywa ten wybrany przez większość.


@sztilq: Na Dudę nie głosowała przecież większość. Zagłosowało na niego ok 25% uprawnionych.
  • Odpowiedz
nie wiem czy zauważyłeś jaki był mój cel wrzucenia tego obrazka. Ja tylko zobaczyłem, że dzieci bez czynnego prawa wyborczego chcą powtórzenia wyborów.


@sztilq: No ale ze screena nic takiego nie wynika, nie widać kto polubił. Oczywiście żądanie ponownych wyborów to głupota, ale mogą być to osoby w każdym wieku.
  • Odpowiedz
@LordOfTheBananas: OK, nie napisałeś. Potrzebne jest założenie że niemal wszyscy głosujący w I turze poszli na II. Wówczas nieuczestniczącym zwisa kto zostanie prezydentem.

Wówczas twoja wypowiedź, że 75% nie podoba się Duda, choć może być prawdziwa, to nie przemawia za hasłem grupy by powtórzyć wybory, bo i tak połowa nie ma na kogo głosować (może oprócz zwolenników polskiej lewicy) i takie wydarzenia na facebooku można organizować bez końca.
  • Odpowiedz
@MrocznyMrok:

takie wydarzenia na facebooku można organizować bez końca.

i będą organizowane tak czy siak, bo facebook to katalizator do rozpowszechniania wszelkiej maści #!$%@? pomysłów. i to się tyczy obu stron
  • Odpowiedz