Wpis z mikrobloga

Mirasy z #lublin, jeśli macie dość kebabów z kurczakiem czy baranino-wołowiną, albo macie chęć na pewną odmianę i nie boicie się strasznie wyglądających budek z jedzeniem to polecam wam wybrać się przy okazji bycia w okolicach ul. Paderewskiego do ormiańskiego grill baru Anuszik. Jadłem tam niedawno kebaba po ormiańsku (10 zł) i muszę przyznać, że byłem bardzo zadowolony. W środku przemiła atmosfera, choć z patrząc z zewnątrz miałem pewne obawy, czy w ogóle tam wchodzić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jest też czym jedzenie popić (Perła lana za 4,5 zł), a Pan właściciel z przyjemnością opowie co jest z czego zrobione i na pewno zapyta jak do Niego trafiliście...może nie tyle dlatego, że nikt tam nie chodzi, ale że głównymi klientami są zapewne osiedlowe Janusze i Władki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Polecam spróbować!
Pobierz kylkson - Mirasy z #lublin, jeśli macie dość kebabów z kurczakiem czy baranino-wołowi...
źródło: comment_tk3jye8JkwOzu3FBaTbDy2EdO11gKWc1.jpg
  • 22
@tylkoniechori: Czytając jakąś recenzję na blogu widzę, że nie każdy podziela moją opinię, aczkolwiek jestem zdania, że lepiej spróbować i czuć się zawiedzionym niż żyć w niewiedzy. Decyzja należy do was ;)
@tylkoniechori: u Samego raz dostalismy spalone i to był ostatni raz. Jedliśmy na Nałęczowskiej bo tam najczęściej można było spotkać Mustafę - zawsze więcej miesa nam sypnął ;) i stamtąd jest opinia. Na polibudzie jedliśmy może raz. No nic, jak będę przejeżdżać to zajrzę.
@ChceZpowrotemMojePlyty: Zgodzę się z Tobą że kebab u Mustafy został tylko z nazwy kebab już nie ten sam a jadałem od samego początku powstania lokalu.
Lecz jak rozmawiałem z Moustafa Ktanji jak jeszcze bywał i obsługiwał to chwalił się że chce otworzyć restaurację Syryjką. Co mu się udało , restauracja nazywa się Amali
Krótki materiał na temat restauracji
:http://m.lublin.gazeta.pl/lublin/1,106513,16863097,Restauracja_Amali__Odkryj_kuchnie_syryjska.html
Niestety nie miałem okazji spróbować tam dań
Fb : https://www.facebook.com/Restauracja.Amali?ref=hl
edit