Wpis z mikrobloga

Halo, są tu jakieś Mirki, które grają w #wiedzmin3 na GTX 670/680? Jak tak, to jak z waszymi FPSami i na jakich ustawieniach gracie? Ja na medium/tekstury high ledwo wyciągam ~45 fps w lasach i ~35 w mieście. Ze wszystkimi ustawieniami na low i 1080p i tak nie mogę osiągnąć 60 fps. Czytałem różne fora, i z tego co się dowiedziałem to ta gra ma właśnie problemy w GTX'ami z serii 600/700 i taki np. GTX 780ti chodzi o wiele gorzej niż GTX 970 czy nawet 960. A jak jest u was, dajcie znać. Pozdrawiam.

  • 7
  • Odpowiedz
@Teequee: na gtx670 ustawienia (wszystkie procesy na maxa poza tym od HBO ( ͡° ͜ʖ ͡°)) Grafika High/uber. 30-40fps wszędzie, czy jasno czy ciemno, czy burzowo czy zesranie. Postawiłem na lepszą grafikę niż 60 fps, gra mi się przyjemnie i mam beke że 3letni komputr ciągnie lepiej tą grę niż ps4 współlokatora (straszne spadki fps na konsoli LOL)
  • Odpowiedz
@Teequee: 780TI hir i nie mam problemu wszystko na uber za wyjątkiem tego śmiesznego wspomagania włosów mam teraz na Geralt only. Choć teraz patch wyszedł i zauważyłem poprawę :)
  • Odpowiedz
  • 0
@ykuleczka: tak, tak srasz nie widzisz (ten sam chamski ton gburze). Ile kosztuje cały (!) Twój piec teraz? Polecam nie grzać konsoli i ja odkurzyc ewentualnie oddać na gwarancję.
  • Odpowiedz