Wpis z mikrobloga

@Romp3K: Ja dwa lata na 125 2t po lasach i pare wypadów na tor. W tym roku kupiłem kxfa 250 i jak narazie zrobiłem nim 4 mth, bo od miesiąca rozebrany. Składam już silnik i mam nadzieje się wybrać w przyszłym tygodniu na tor, a potem całe wakacje treningów :)
  • Odpowiedz
@Gixaar: moim celem byłoby dojechanie do mety... coraz bardziej się zastanawiam czy jest sens udziału w moim przypadku :D Podobno warunki są dostosowane również do amatorów, a 180 osób rok temu nie ukończyło zawodów. Chyba wybiorę się jako kibic, a dopingował będę @Xaarkes2 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzięki za info!
  • Odpowiedz
@Romp3K: Ja Ci nie bronię próbować, absolutnie nie. Tylko powiem Ci że moi koledzy, amatorzy w sensie kategorii zawodniczej mają nałojone setki godzin i spora kondycję a i tak poprzedni MegaWatt ich rozłożył fizycznie.

Ja osobiście mam zero kondycji, jestem za stary jestem o jakieś 20 lat a umiejętnościami to se ogarniam może 1/3 tego co oni, więc o osobiste wrażenia nie pytaj ;-)

Gx
  • Odpowiedz
@Romp3K: No to tam to masz gdzie jeździć i trenować na megawatt ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja z Mielca trochę do Ciebie mam, ale zawsze można się gdzieś w Rzeszowie na torze spotkać
  • Odpowiedz