Wpis z mikrobloga

@Zuler: Dokładnie. W porównaniu dwóch osób jeśli mamy porównanie o ileś jednostek to istotna jest tylko różnica jednostkowa między nimi, ale nie dokładne położenie na osi. Czyli nie „domyśl się”, a „nieważne”, bo to informacja bez znaczenia.
  • Odpowiedz
@Aerials: Jesteś nieobiektywna przez sympatie i antypatie wyborcze :) Młoda Dudówna ma dużo klasy - szczególnie jak na tak młodą dziewczynę, ale na razie jest tylko na bardzo dobrej drodze. Klasa wymaga też doświadczenia. Mówię tylko oczywiście tylko o tym co widzę na zdjęciach, bo ani mi w głowie słuchać co mają do powiedzenia ludzie znani tylko z pokrewieństwa.
  • Odpowiedz
@neib1: Rozumiem, że ja nie jestem obiektywna, ale Ty już tak? :) To chyba naturalne, że wyrażając opinię daję upust subiektywnym odczuciom. Porównując dzisiejsze "stylizacje" (śmiecham z tego słowa), bez dwóch zdań wygrywa Kinga, Tuskówna daleko w tyle (mimo TAKIEEEEGO doświadczenia).
  • Odpowiedz
@Aerials: No, ale w odwrotną stronę. Dokonanie wyboru tego nie wyklucza. Dam taki przykład:
1) #!$%@?ą mnie jak nie wiem komuchy i tylko komuchy, całe życie z nimi walczę i kupuję Ferrari. Mam do wyboru czarne i czerwone, więc preferuję czarne, bo czerwonych nienawidzę.
2) Nie mam żadnych emocji związanych z kolorami. Preferuję czerwone, bo bardziej pasuje do stylówy Ferrari.
Sytuacja druga jest możliwe mocno obiektywna, bo podszedłem do tego od
  • Odpowiedz