Wpis z mikrobloga

Jak dziś wygramy to będziemy w bardzo dobrej sytuacji :D 4 punkty przewagi nad Wisełką to prawie gwarantowane europejskie puchary :D Tylko ten terminarz, który mamy tak naprawdę najcięższy :P
Moim zdaniem tabela ekstraklasy na koniec może wyglądać tak:
1. Jagiellonia
2. Legia/Lech
3. Lechia (Na 1 nie mamy już tak naprawdę żadnych szans, ale 3 powinien być luz jak wygramy dziś z Lechem, i za tydzień ze Śląskiem remis/wygrana + wygrana u siebie, z ostatnio strasznie słabą Legią.
4. Legia/Lech
5. Wisła/Śląsk
Fajno by było, europejskie puchary w Gdańsku i w Białymstoku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ekstraklasa #lechia #jagiellonia
Bartoni - Jak dziś wygramy to będziemy w bardzo dobrej sytuacji :D 4 punkty przewagi ...

źródło: comment_VUSjD9pS04M4WeOWy1XAPZsrGHH0ns1X.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Bartoni: w przyszłym sezonie o kolejną wisełke będziecie się martwić :P


@plazma: W przyszłym sezonie tabela niech wygląda tak:
1. Lechia
2. Śląsk/Wisła
3. Wisła/Śląsk
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bartoni: Idealny plan po 9pkt dla Wisły i Lechii, Legia przegrywa do końca, Lech także a Jaga mistrzem, niestety ;D

Jaga, Lechia, Wisła i Legia w pucharach.

  • Odpowiedz
Idealny plan po 9pkt dla Wisły i Lechii, Legia przegrywa do końca, Lech także a Jaga mistrzem, niestety ;D


@linoleum: To wydaje mi się raczej nierealne i my i wy raczej stracimy punkty, i to pewnie w najmniej spodziewanym momencie :P W sensie Wisła musi nauczyć się przestać tracić bramki w ostatnich minutach meczu.

oczywiście nie zastanawiam się nad tym czy te drużyny są gotowe na puchary, czy to względy
  • Odpowiedz
@Bartoni: Wiadome, że mało realne ;D Ale dlaczego miałoby się tak nie stać ( ͡ ͜ʖ ͡) Niemniej terminarz trudny, liczę tylko na to, że Wisła zamiesza jeszcze :)

Czy by Cupiał sypnął czy nie to już nie jest pewne, wiadomo praktycznie co rok była powtarzana ta śpiewka, więc lepiej nic wielkiego nie oczekiwać. Miło będzie Lechię oglądać w pucharach, oby się zakwalifikowali i brak
  • Odpowiedz
@linoleum: Miałem dzisiaj iść na mecz ale grupa mi się wysypała, i chyba nie pojadę ;( ale jak będziemy grać w europejskich pucharach to nie mam bata, idę na każdy mecz u siebie :D Na ekstraklasę staram się chodzić w miarę regularnie, ale nie zawsze się udaje :P
  • Odpowiedz
@Bartoni: Jakbyście byli w pucharach, to może nawet i ja się wybiorę ;D
Póki co najbliższy mecz to dopiero na nowy sezon ;/ Teraz sesja, weekendy praca, nie da rady ;/
  • Odpowiedz