Wpis z mikrobloga

@LeBronPL: A ile masz średnio fps ?
Na moim sprzęcie :
Acer
i5-3210m
4Gb Ram
(wyczyściłem w lapku wszystko co się da, wymieniłem pastę termoprzewodzącą)
nvidia gt640m zegary +200MHz
jest max ~25 fps średnio ~20 a minimum ~18
Czyli grać się nie da :(
@czarnydildos: No właśnie jak mogę znaleźć ile tych fpsów mam? kiedyś miałem jakiś programik ale średnio dawał radę. Jak Ty to robisz?
@repulsive: Myślisz? bo zastanawiałem się czy kupować.... szczególnie po tej wpadce =P
@Vitious: Nie... nie wiem jak się do tego zabrać. Dobrze, że jest google =) Spróbuję może coś pomoże.
@czarnydildos: Na moim i3 3.20 Ghz / 4GB Ram / GeForce 440 GT i z wykorzystaniem powyższych ustawień gra się póki co bezproblemowo (na razie dotarłem do kwatery Nilfgaardzkiego dowódcy co daje zlecenie na gryfa). No ale może mamy inne wymagania co do płynności w grach (nie gram w nic poza wiedźminem, więc nie mam w tym zakresie żadnych przyzwyczajeń).
@Gieferg: Mówisz o stacjonarnym ?
Na jakich ustawieniach i rozdzielczości grasz ?
Ja aktualnie gram na 1280x720 na obniżonych najniższych (w configu) i jest lepiej niż poprzednio.
Teraz idzie w 25-30 klatek.
Sprawdz ile masz FPS frapsem
Tak, stacjonarny, rozdzielczość sobie zwiększyłem do 1440 x 900 (no i fullscreen), reszta tak, jak w zapodanym pliku.
FPS dobija chwilami do 20, zwykle 17-18 (ale wydaje mi się, że z włączonym frapsem minimalnie zwalnia), jak dla mnie może być, za często nie grywam w gry i nie jestem przyzwyczajony do wyższego więc mi tam nie przeszkadza.

Wygląda tak: http://www.youtube.com/watch?v=Rcut0wgLzzQ&