Wpis z mikrobloga

@Gronie: Nie, ale chcę dać szansę dudzie. komorowski już pokazał, że jego szansa to ruchanie wyborców w każdej dziedzinie, duda jeszcze nie miał okazji się wykazać.
  • Odpowiedz
@Askarto: nie ma żadnego racjonalnego powodu, tak jak nie ma poważnego powodu by głosować na Bronka. Komorowski zbłaźnił się latami prezydentury, Duda festiwalem lewackiego rozdawnictwa jaki urządził w czasie kampanii.
  • Odpowiedz
  • 0
@teh4esz: z tego co słyszałem z jego klamliwych ust na pewno nie będzie lepiej. Gość (Duda) chce zaostrzyć karanie posiadania marichuanen i podejmuje decyzje nie racjonalnie tylko w zgodzie z nauką Kościoła. To dla mnie nie idzie w parze z nowoczesnym światopoglądem.
  • Odpowiedz
@Gronie: A co idzie dla Ciebie w parze z nowoczesnym światopoglądem? :P Bez obrazy, ale mi się kojarzy z pedalstwem, gender, przyjmowanie imigrantów, rozpadem rodziny, chorą "tolerancją".
  • Odpowiedz
@Askarto: Podaję 5 powodów:
1. Aby obecna władza przestałą nas oszukiwać - wszystkie afery zamiecione pod dywan i jest cacy
2. Aby rząd było dla obywateli a nie obywatele dla rządu i ciągłe podnoszenie podatków, wieku emerytalnego i cała masa innych niekorzystnych ustaw. Co niektórzy powiedzą a co to zmieni. A no zmieni bo PKB nic przez 5 lat nie zrobił - to jego największy minus.
3. Gdyż ciągłe straszenie PISem,
  • Odpowiedz
  • 0
@KotPiotr: nie zrozumiemy się chyba jeśli w nowoczesnym światopoglądzie widzisz same patologie. Ja mówię o zdrowym rozsądku a Duda bardziej niż ze zdrowym rozsądkiem liczy się z nauką Kościoła.
  • Odpowiedz
@Gronie: Ok, podaj mi przykłady niezdrowego rozsądku - dla mnie obecna partia rządowa forsuje głównie patologie uznawane w świecie zachodnim za "tolerancje" i bycie nowoczesnym.
  • Odpowiedz
  • 0
@KotPiotr: żeby była jasność to drugi kandydat wywołuje we mnie nie mniejsze obrzydzenie. Po prostu ten na którego głosowałem w zgodzie z własnym sumieniem nie przeszedł do drugiej tury. Teraz mi sumienie nie pozwala postawić krzyżyka przy żadnym z tych złodziei. Czułbym się bardzo źle. Wiec mój głos raczej będzie tylko głosem frekwencji.
A z tym rozsądkiem to głównie o jego podejście do in vitro i słyszałem ze chce bardziej karać
  • Odpowiedz