Wpis z mikrobloga

W jaki sposób mogę ogarnąć kwestię tych wszystkich surowców i co z czego da się zrobić? Optymalna opcja to zbierać wszystko co się da i w momencie, gdy chcę stworzyć konkretny przedmiot zacząć szukać, gdzie jestem w stanie uzyskać surowce? Zbieram wszystko co znajdę, tylko że po jakimś czasie jest taki chaos jak w załączniku. Mam tego dużo, ale nie mam pojęcia co jest ważne, a co nie. Może np. coś warto od razu sprzedawać?

Z tego co widzę, rzemiosło pozwala z surowców bazowych robić produkty bardziej złożone. Rozłożenie na części to proces odwrotny, ale odbywa się ze stratami (nie uzyskam tyle samo surowca, ile jest potrzebne do stworzenia danego przedmiotu).

1. Czy jest gdzieś jakieś drzewo przedstawiające, co z czego da się uzyskać
2. Czy są jakieś produkty które zawsze warto rozbijać na surowce (potencjalny kandydat, to pewnie kategoria "rupieć")?
3. Jeśli brakuje mi konkretnego produktu (np. sztabka srebra) do stworzenia np. miecza, to jakie jest optymalne podejście? Farmić za poszukiwanym surowcem (skąd wiedzieć, gdzie?), czy może kupować surowce i handlarzy, aby móc np z rudy srebra zmontować wspomnianą sztabkę?
4. W zasadzie ten sam zestaw pytań do zbieranych roślinek i zielarstwa. :)

Ogólnie jak ogarnąć ten chaos? :)

#wiedzmin3 #w3protipy
VGT - W jaki sposób mogę ogarnąć kwestię tych wszystkich surowców i co z czego da się...

źródło: comment_gefRiYJ2heIOsa91BerSmknjY2CVRJ5V.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz