Wpis z mikrobloga

Dzisiaj obudził mnie flightradar. 20 minut i byłem na lotnisku.
A380 na Okęciu naprawdę rzadki widok. Leciał do Dubaju, ale coś się musiało stać że lądował w Warszawie. Nie pamiętam kiedy ostatnio lądował A380 w Warszawie. Foto z telefonu, wolałem zdążyć i popatrzeć.

2015-05-19 Dallas (DFW) Dubai (DXB) A388 (A6-EET) 17:15 17:59 08:00 Diverted to WAW
e.....i - Dzisiaj obudził mnie flightradar. 20 minut i byłem na lotnisku.
A380 na Ok...

źródło: comment_rgujWrL79TemW0XRp2FiM2fIzJpXlvt0.jpg

Pobierz
  • 161
  • Odpowiedz
@esati: Jak każdy to i ja. Lot Dubaj - Pekin. Niesamowity komfort, maszyna olbrzymia. W biznes klasie robią zdjęcia na pamiątką, które później drukuję i oddają w ładnej ramce na koniec lotu. Ja leciałem ekonomiczną, ale moje znajome dostały miejsca w biznes klasie, ponieważ nie zarezerwowały w ekonomicznej a skończyły się tam miejsca, więc rzucili ich do biznes.
kawior102 - @esati: Jak każdy to i ja. Lot Dubaj - Pekin. Niesamowity komfort, maszyn...

źródło: comment_gL629Zr5KWDklBsTEjWW8Ju64ysuNBaD.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@esati:
Masz komercyjna wersje flightradar ? Jak tam takie alarmy ustawiac ? :) Tak z ciekawosci pytam :) Nie wiedzialem, ze taka opcja jest ... A mozna tez ustawic opcje powiadom o wystartowaniu i np 40 min przed ladowaniem ?
  • Odpowiedz
@mikii77: @esati: nie wiem czy już wiecie, ale dokładniej pasażer dostał udaru, stąd awaryjne lądowanie. To była druga 380 w historii naszego lotniska, które skądinąd nie jest dostosowane do tak dużych samolotów i po lądowaniu, podczas przejazdu na miejsce parkingowe samolot ściął latarnie (podobno follow go źle poprowadził, ale to nie potwierdzone info). Po ok 40 minutach od zaparkowania samolot był gotowy do ponownego wzbicia się w powietrze,
  • Odpowiedz