Wpis z mikrobloga

#wysypka #spawanie #zdrowie
Po ostatnim spawaniu bardzo mi się opaliła jedna część rąk (była czerwona jak po opalaniu bez olejka), cały biceps od strony wewnętrznej (tam gdzie się cięzej opalić). Zauważyłem to kilka h po spawaniu. Nie spawałem nic ocynkowanego. MAG i TIG. Krótkie spawania po 2 minuty każdą metodą. 4 dni później tj. wczoraj, zauważyłem na rękach w tamtych miejscach taką wysypkę. Najdziwniejsze jest to ,że jak to rozmasuję to znika na jakiś czas. :/ Miał to ktoś?
ossj - #wysypka #spawanie #zdrowie 
Po ostatnim spawaniu bardzo mi się opaliła jedna...

źródło: comment_qyTdo9y4Q8kR8HCiZ0yXTejlag0tu8xs.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@#!$%@?: jak ten ślad wygląda ;P ? taki czerwony placek ?? Nie wiem czy to jest przez spawanie, jeśli tak to się nie przejmuje ale jeśli przez coś innego to mam powody do obaw tym bardziej ,że ostatnio prowadziłem ciekawe życie towarzyskie xD
  • Odpowiedz
@ossj: nie wygląda mi to na naświetlone. Jak naświetlisz to jest intensywnie różowe, schodzi skóra jak po solarze i często oparzenie ma widoczne krawędzie w miejscach gdzie padał cień.

Choroba weneryczna?
  • Odpowiedz
Choroba weneryczna?


@SUQ-MADIQ: są widoczne krawędzie w miejscu gdzie się zaczyna rękaw koszulki :P Mam nadzieję ,że nie choroba weneryczna, w końcu od czegoś są gumki prawda :P ?
  • Odpowiedz