Wpis z mikrobloga

Mirki, szybki pytanie: kogo lepiej zatrudnić?
1. młody, niewykształcony, sprawiający niezłe wrażenie, jednak z patorodziny
2. rozpieszczony banan, student gównokierunku, który wygląda jakby go na siłę do pracy rodzice wysłali, żeby "się życia nauczył".

#pytanie #pracbaza
  • 45
  • Odpowiedz
@kiszczak: a co ma do rzeczy ze jest z patorodziny? jesli masz na mysli ubiór, czy sposób zachowania to na wstępie mówi się o panujących zasadach typu uniform pracowniczy czy podejście do pracy.
  • Odpowiedz
a co ma do rzeczy ze jest z patorodziny?


@zielonka: Problemy osobiste mogące odbijać się na wykonywanej pracy. Zresztą już tego doświadczyłem, bo jutro się spóźni właśnie z tego powodu.

jesli masz na mysli ubiór, czy sposób zachowania


Akurat tym, że sam wspomniał o swoim ubiorze traktuję jako wielki plus. Oznacza to, iż jest świadomy panujących standardów. Ze sposobem zachowania podobnie- wywarł dobre wrażenie.
  • Odpowiedz
@kiszczak: przynajmniej uprzedził że się spozni. Mój zmiennik w pracy na przykład spóźnia się notorycznie, za kazdym razem min. 15 minut, ale jemu nic nie wolno powiedziec bo jest trochę wyzej stanowiskiem od pozostalych i jak widać wykorzytuje to na kazdym kroku.
  • Odpowiedz
przynajmniej uprzedził że się spozni


@zielonka: Przynajmniej. Mam nadzieję, że teraz rozumiesz dlaczego wspomniałem o tej rodzinie.

Mój zmiennik w pracy na przykład spóźnia się notorycznie, za kazdym razem min. 15 minut, ale jemu nic nie wolno powiedziec bo jest trochę wyzej stanowiskiem od pozostalych i jak widać wykorzytuje to na kazdym
  • Odpowiedz