Wpis z mikrobloga

Co za patologia w tym pseudo państwie to ja nie... dzisiaj w nocy weszły te nowe przepisy odnośnie ruchu drogowego tak? Oczywiście co robią bagiety W CELU ZWIĘKSZENIA BEZPIECZEŃSTWA setki patroli na drogach, stoją w miejscach, gdzie nigdy wcześniej nie stali. Patrol co kilka kilometrów. Niech mi ktoś powie, że to w celach #!$%@? jego mać bezpieczeństwa, standardowo byle by jak najwięcej mandatów wypisać, póki jeszcze ludzie nie pamiętają o zwiększonym taryfikatorze i innych kwestiach. Szmaciarze.

#pseudopanstwo #meksykeuropy #krakow #polska #policja
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@smaichel: Trochę szlag mnie trafia, bo dużo jeżdżę po Polsce i będę musiała teraz uważać, żeby tego prawka nie stracić ;/
A dużo jest takich terenów zabudowanych, że 3 chałpy na krzyż i jak tu się nie rozpędzić...
  • Odpowiedz
W CELU ZWIĘKSZENIA BEZPIECZEŃSTWA setki patroli na drogach, stoją w miejscach, gdzie nigdy wcześniej nie stali. Patrol co kilka kilometrów.


@smaichel: W Polsce, w kraju, w którym wszyscy #!$%@?ą, a gdzie często nie ma dróg do #!$%@? to jeden z lepszych sposobów na zapewnienie bezpieczeństwa.
  • Odpowiedz
@Balachowicz: celowe zwiększenie patroli w pierwszym dniu po wprowadzeniu zmian w przepisach? Dla mnie to skok na kasę i tyle. Nie mówimy teraz o słuszności nowych przepisów, tylko o tym co oni #!$%@?ą byle by obywatelowi zabrać hajs.
  • Odpowiedz
@smaichel: I tak ze wszystkim, jak w Krakowie postawią gdzieś nowy coraz częściej bezsensowny zakaz parkowania to straż miejska 24h na dobę przez pierwszy tydzień tam siedzi byle by łapać, tych co nie zauważyli zmian.
  • Odpowiedz
@Balachowicz: Wiadomo, że są jakieś różne akcję znicz i inne, ale jeżdżę już jakiś czas i dzisiaj na ulicach było widać wyjątkowo dużo policji. A to dlatego, że ludzie się tak jeszcze nie pilnują bo nie wszyscy mają świadomość wejścia nowych przepisów, co za tym idzie idealna okazja, żeby zarobić na tych co zapomnieli.
  • Odpowiedz
@BlackPoison: No już pewnie będzie za kilka dni :)
Niech się k... wezmę za budowanie dróg z południa na północ i zachodu na wschód, i nie mówię tu tylko o podniecaniu się autostradami tylko ekspresówki i zwykłe krajówki.
  • Odpowiedz
@loduwa: Jeżdżę S7 przynajmniej raz w tygodniu. Niby tylko 700 km (droga w obie strony), a tak mnie szlag trafia, że to się w głowie nie mieści. Choć widać, że coś się zmienia. Najgorsze jest to, że wylotówka na Warszawę z Krk to jakaś paranoja...
  • Odpowiedz
idealna okazja, żeby zarobić na tych co zapomnieli.


@smaichel: Zatrzymali cię, dostałeś mandat, straciłeś dziś prawko? Nie? A może dawali dziś tylko upomnienia? Ostatnio zapomniałem włączyć świateł, było jeszcze jasno, ale zaczynało się ściemniać, miły policjant (takich tylko w drogówce spotykam), który prawie wskoczył mi pod koła tylko mnie upomniał i przypomniał o nowych przepisach. No ale tagi #pseudopanstwo #meksykeuropy mówią wszystko, przestań marudzić i spekulować.
  • Odpowiedz
@BlackPoison: Oj zgodzę się :) Ostatnio mi jej tak brakowało...
Gdyby nie kradli tylko wzięli się do roboty i wydali tą kasę na dobre drogi to już dawno byśmy śmigali z Krakowa do Gdańska i z Lublina do Szczecina.
  • Odpowiedz
@Balachowicz: Dawali upomnienia... śmieszek z Ciebie, poczytaj statystyki z dnia dzisiejszego. A tagi #pseudopanstwo i #meksykeuropy to sama prawda. "Przestan marudzic", może Ty wreszcie otworz oczy i zobacz jak jest w normalnych panstwach i porównaj je z polska. Duzo kwestii jest #!$%@? i trzeba o tym mówic, bo nigdy sie to nie zmieni.
  • Odpowiedz