Wpis z mikrobloga

#ddcraft #mirkocraft #wykopcraft #minecraft #blucraft #wykopmc

Że Asie się ociąga z mirkocraftem na modach chciałabym zaproponować własny modowany serwer - ddCraft! Przeznaczony dla Mirków od waszej Mirabelki.

Skupię się na modach magicznych, ale nie zabraknie BC, Thermalki(następca IC2), Railcrafta i Forestry czyli podstawowych modów technicznych. Co do magii - Thaumcraft z najciekawszymi addonami takimi jak automagy, witchery(totalnie op mod, o bardzo interesującej rozgrywce), i botania. Oprócz tego z ciekawszych - Chisel, MCA, carpenters.

Postaram się zmieścić w 50 modach żeby bardzo nie rozrastać paczki. Liczba wyświetlana może być wyższa bo część modów jest kilkoma plikami.
  • 30
  • Odpowiedz
@ktoosiu: Wprawdzie jesteś spostrzegawczy, ale gracze wyrazili się jasno: nie chcemy vanilli! Do tego BluRaf okazał się hipokrytą:

ja żadnego serwera nie stawiam, nawet moderatora nie chcę
  • Odpowiedz
@Axoi: No to kiedy i gdzie? Vanilla po paru tygodniach grania robi się nudna jak flaki z olejem-szczególnie jak ktoś zasmakuje w ciekawych modach-próbowałem grać później na wanili, ale nie dało rady...
  • Odpowiedz
@asiekierka: To mnie znają! To ja jestem ich znajomą z pierwszych mirkocraftów których już mało kto pamięta! Ty nawet nie grałeś w pierwszej edycji.
  • Odpowiedz