Wpis z mikrobloga

@ediz4:
Na JKM zbyt wiele razy się zawiodłem, potrafi być błyskotliwy, idzie dobrze, aż w końcu palnie coś tak głupiego, że aż ręce opadają.
Braun od samego początku mówi to samo, więc mam pewność że nie odwali jakiejś maniany, tak jak robi to regularnie JKM.
  • Odpowiedz
@wnerwiony: Nie bądź taki pewny. Trochę przeraża mnie to epatowanie wiarą na każdym kroku i trochę zbyt duże popieranie każdej teorii spiskowej. Braun jest ok i chciałbym żeby połączył siły z Korwinem
  • Odpowiedz
@wnerwiony:

Braun od samego początku mówi to samo

Korwin mówi to samo od 50 lat xD Dodam tylko, że Braun ma 48. Jeśli jakiekolwiek wypowiedzi JKMa cię zaskakują, to chyba nie znałeś dokładnie jego poglądów.

A to już swoją drogą, że te wszystkie strzelania do górników itd można było 10 razy lepiej ubrać w słowa. I tutaj wygrywa Braun.
  • Odpowiedz
@ediz4:
Moim zdaniem wiara Brauna jest na plus, bo głęboko wierzący człowiek jest raczej uczciwy i nic nie knuje po kryjomu.
A na poparcie swoich "teorii spiskowych" Braun ma ogromną ilość argumentów, mocno osadzonych w realiach, wystarczy wpisać frazę "Grzegorz Braun" na YouTube i posłuchać jego wykładów, zaskakuje erudycją i wiedzą.
  • Odpowiedz
popieranie każdej teorii spiskowej


@ediz4: Każdej? Mówił coś o reptilianach?
Historia jest pełna spisków, tak więc nic dziwnego, że człowiek siedzący obiema nogami w historii i dokumentach, zauważa pewne prawidłowości również w teraźniejszości.
  • Odpowiedz
@wnerwiony: Słuchałem, słuchałem. Rozumiem że wiara jest na plus - wszedłem na jego AMA na jego stronie i wyświetliły mi się głosy poparcia głównie z kleru. Wspominał o jakichś akcjach różańcowych, brał udział w tej szopce przy krzyżu. Trochę to odrzuca.
  • Odpowiedz
@ediz4: Jakby to był tylko zamach to można by było przepuścić.
Katolicki fanatyzm i co za tym idzie personalizm, Jezus królem Polski.
Już opisywałem postać tego człowieka, nie chce mi się powielać.
Braun byłby równie niebezpieczny co krul przy władzy. Ich rola musi się sprowadzać jedynie do twardej opozycji otwierającej ludziom oczy, sami nie mogą stanowić władzy, bo są katolikami, a to jak praktyka pokazuje, to sieje tylko zniszczenie. Co
  • Odpowiedz
@Donovan: Zamach smoleński - uważam jednak że był to wypadek. Naszych nieudolnych rządzących nie stać by było na tak wykonaną akcję
Sprawa w Jedwabnem - pomimo tego że sprawa nie została wyjaśniona do końca to jednak Polacy mieli w niej swój udział
@wnerwiony: zalatuje fanatyzmem
  • Odpowiedz
@Donovan: Ruscy tym bardziej - nie mieli w tym żadnego interesu a tuszowanie musieli by z naszymi mieć obgadane.
@Skogyr: Sam katolicyzm nikogo nie skreśla. Korwin do tego sprawy wiary traktuje raczej po macoszemu. Jednak fanatyzm włącza u mnie lampke ostrzegawczą.
  • Odpowiedz